20. lutego, 2018WYDARZENIA
article-image

Przełom stycznia i lutego upłynął nam na radosnej zabawie, bo od 29.01 do 02.02 w naszym Oratorium trwały Ferie Zimowe z księdzem Bosko, w których udział wzięło blisko 80 dzieci.
Wspólny wypoczynek rozpoczęliśmy Mszą świętą, nią także zakończyliśmy nasze półkolonie. Podczas tych kilku dni nie zabrakło nam atrakcji. Cały czas towarzyszyła nam muzyka, a uśmiech nie schodził z twarzy. W trakcie ferii wybraliśmy się do pilskiego kina, aby zobaczyć film ,,Pierwsza gwiazdka”, który po raz kolejny przybliżył nam historię narodzenia Jezusa. Odwiedziliśmy także Family Park i Jumpin Place w Bydgoszczy, gdzie wszyscy mogliśmy się wyszaleć. Nie zabrakło także ducha zdrowej rywalizacji, dzięki dniu spędzonemu na hali sportowej.
Te kilka dni były wspaniałą okazją, by dobrze spędzić ferie. Bez nudy i marnowania czasu na przesiadywanie przed komputerem.
Z tego miejsca serdecznie dziękujemy wszystkim Dobrodziejom, bez których zorganizowanie ferii nie byłoby możliwe. Wszystkie dzieci już teraz zapraszamy na wakacje z księdzem Bosko.

?