9. marca, 2020WYDARZENIA
article-image

SPOTKANIE PRZENIESIONE NA 25 KWIETNIA

ZAPRASZAMY:

 – Małżonków,

– Osoby, związane sakramentem z osobą niekoniecznie wierzącą,

– Osoby, które zamierzają połączyć się sakramentalnym węzłem małżeństwa.

CEL

Celem tego spotkania jest odkryć bogactwo i znaczenie sakramentu małżeństwa.  Wydaje się, że choć jeszcze wiele osób decyduje się zacząć wspólną drogę od przyjęcia sakramentu małżeństwa, to jednak jest to sakrament, który wymaga prawdziwego odkrycia swojego znaczenia. Znaczenia nie tylko na początku wspólnej drogi małżonków, ale na całe ich życie.

Jednocześnie prawdziwie i świadomie życie nim, każdego dnia uświęca relację małżeńską, stając się nieustannym impulsem zarówno dla męża i żony ich osobistego wzrastania w miłości do siebie, współmałżonka i dzieci.

To sakrament na całe ich życie, nie tylko na piękną oprawę i przeżycie dnia zaślubin. Choć sam moment jest niewątpliwie, pięknym wydarzeniem dla kochających się osób, jest jednak tylko początkiem, początkiem do tego, co Bóg z miłości dla nich zaplanował.

PROWADZACY

Spotkanie poprowadzą, Katarzyna i Michał Nowiccy.

Są małżeństwem od prawie 20 lat. Jako rodzice wychowują czwórkę dzieci: dwóch synów i córki bliźniaczki.

 Michał Nowicki jest mgr inżynierem, pracującym w zagranicznej firmie zajmującej się oprogramowaniem dla inżynierów i konstruktorów. A prywatnie moim bratem, mężem Kasi, ojcem dwóch synów i dwóch córek.

Kasia Nowicka jest mgr psychologii, psychoterapeuterapeutą. Oprócz zadań wynikających z prowadzenia domu, od prawie 20 lat prowadzi stałą praktykę jako psychoterapeuta.

Prowadzi:

-psychoterapię indywidualną integratywną,

– psychoterapię małżeństw,

– psychoterapię rodzin,

– konsultacje psychologiczne,

– oraz warsztaty, konferencje, wykłady:

– o integralnym rozwoju – o zdrowym wzmacnianiu „ja” poprzez kontakt z ciałem, radzenie sobie z uczuciami, przez rozpoznawanie potrzeb i podejmowanie dobrych, służących nam decyzji,

– o budowaniu głębokich, dobrych relacji i rozwoju dojrzałości relacyjnej

– warsztaty tematyczne i konferencje na

rekolekcjach dla osób świeckich

i duchownych,

– warsztaty tematyczne dla młodzieży

Kasia i Michał wspólnie prowadzą kursy dla narzeczonych, wykłady, warsztaty i rekolekcje dla małżeństw odkrywające bogactwo i ożywiające łaskę sakramentu małżeństwa. Zajmują się tematyką budowania więzi, różnic między kobietą i mężczyzną, rozwojem seksualności małżonków, duchowością małżeńską.

Spotkanie przeniesione z dnia 21 marca na 25 kwietnia.