23. czerwca, 2021Ogólne, Wiadomosci, WYDARZENIA
article-image

ROZKŁAD

W DEBRZNIE:

Podczas Liturgii Świętego Triduum (W. Czwartek, W. Piątek i W. Sobotę) – spowiedzi nie będzie

 

WIELKI CZWARTEK   – UROCZYSTA MSZA WIECZERZY PAŃSKIEJ o 19.00

(po liturgii Adoracja indywidualna okazja do spowiedzi od 21:30 do 23:00)

 

WIELKI PIĄTEK – LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ o 19.00 (obowiązuje ścisły post)

       ADORACJA W WIELKI PIĄTEK:

godz. 8.00 – ogół wiernych, Jutrznia z salezjanami

          9.00 – Żywy Różaniec – Róża I i II

        10.00 – Żywy Różaniec – Róża III i IV

        11.00 – Żywy Różaniec – Róża V i VI

      12.00 – Żywy Różaniec – I Róża męska

      13.00 – Żywy Różaniec – II Róża męska

      13.00 – Żywy Różaniec – Ministranci

     14.00 – Żywy Różaniec – Wychowawcy Oratorium

15.00-  Godzina Miłosierdzia – Koronka do Miłosierdzia i Droga Krzyżowa

16.00 – Małżeństwa

17.00 – Animatorzy Oratorium

18.00 – Salezjanie Współpracownicy

19.00 – Liturgia Wielkiego Piątku

22.00 – 8:00 – CAŁONOCNY KONFESJONAŁ

8: 00 – Jutrznia z salezjanami i chętni

   

WIELKA SOBOTA – LITURGIA WIGILII PASCHALNEJ o 20.00 (przynosimy świece)

  • Adoracja indywidualna od 8.00;
  • ŚWIĘCENIE POKARMÓW (na zewnątrz): gromadzimy się w rejonie krzyża misyjnego co około 15 minut od 9.00 do 14.00

Święcenie pokarmów w pozostałych miejscowościach:

Stare Gronowo 9.00                                          Scholastykowo – 9:00

Nowe Gronowo – 9.20                                      Laskowo – 9:15

Myśligoszcz – 9.50                                            Debrzno Wieś – 9:30

Boboszewo – 10:20                                           Stanisławka i Jakubowo –  10:00

Słupia i Bolesławowo – 10.40                           Gniewno – 10:15

                                                                        Strzeczona, Buchowo, Barkowo II – 10:35                             

                                                                        Szosa Uniechowska – 10:45

 

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA 

W DEBRZNIE o godz. 6.00 (procesja rezurekcyjna z błogosławieństwem na cztery strony parafii)

Pozostałe Msze św.: 9.15, 10.30 i 12.15  Nie będzie Mszy św. o godz. 8.00 i 18:00

 

TRIDUUM NA FILIACH

W STARYM GRONOWIE                     

       WIELKI CZWARTEK, WIELKI PIĄTEK i  WIELKA SOBOTA  – LITURGIA o godz. 17.00,

       NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – o godz. 6.30 (z procesją rezurekcyjną) i 11:00

W SŁUPI                   

      WIELKI CZWARTEK, WIELKI PIĄTEK i  WIELKA SOBOTA – LITURGIA o godz. 19.00,

      NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – o godz. 6.30 (procesja rezurekcyjna)

W STRZECZONIE         

     WIELKI CZWARTEK, WIELKI PIĄTEK i  WIELKA SOBOTA – LITURGIA o godz. 17.00,

     NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA –  o godz. 6.30 (procesja rezurekcyjna)

W SCHOLASTYKOWIE      

     WIELKI CZWARTEK, WIELKI PIĄTEK i  WIELKA SOBOTA – LITURGIA o 19.00,

    NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA – Msza św. o godz. 9.30

W MYŚLIGOSZCZY   NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA MSZA ŚW. o 9.30

 W DEBRZNIE WSI     NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA MSZA ŚW. o 9.30

 

W II DZIEŃ ŚWIĄT (Poniedziałek Wielkanocny) – Msze św. na filiach jak w każdą niedzielę.
Msze w Debrznie: 8:00, 9:15, 10:30, 12:15 i 18:00