Ogłoszenia duszpasterskie

baner_ogloszenia

 NIEDZIELA  MIŁOSIERDZIA                                                                                     08.04.2018 r.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

1.Dzisiaj Niedziela Miłosierdzia Bożego i święto patronalne Caritas. O godz. 15:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego z koronką i godzinną adoracją Najświętszego Sakramentu. O godz. 19:00 nabożeństwo uzdrowienia z konferencją.

2. Z racji przeżywanych w ostatnim czasie dni Wielkiego Tygodnia i Oktawy Wielkanocnej jutro przypada przeniesiona z 25 marca Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to także Dzień Świętości Życia i Dzień Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

3. We wtorek po Mszy św. wieczornej Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W środę – po Mszy św. o godz. 9:00 – nabożeństwo do Najświętszej Maryi Panny Wspomożenia Wiernych. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań.

5. Obowiązkowa próba do Komunii św. dla klas III w środę i czwartek o godz. 16:00.

6. W piątek – 13 kwietnia – zapraszamy po Mszy wieczornej na Różaniec Fatimskim.

7. Przyszła niedziela będzie przeżywana jako Niedziela Biblijna, która rozpocznie w Kościele w Polsce Tydzień Biblijny. Zachęcamy nie tylko w tym szczególnym tygodniu wszystkich parafian do lektury Pisma Świętego.

W przyszłą niedzielę młodzież z gimnazjum w Debrznie przeprowadzi po Mszach św. zbiórkę pieniędzy dla chorych dzieci w zakładzie leczniczo – opiekuńczym prowadzonym przez Zgromadzenie Sióstr Maryi Niepokalanej w Piszkowicach. Zachęcamy do pomocy.

8. Prosimy o posprzątanie kościoła mieszkańców ul. Ogrodowej – domki.

9. W najnowszym numerze dwutygodnika „Pielgrzym” zachęcamy do przeczytania ciekawych artykułu: „Do nieba z Ojcem Pio” a także temat numeru „Miłosierdzie pełne pocieszających tajemnic”.

10. Wszystkim Jubilatom i Solenizantom nadchodzącego tygodnia życzymy obfitości łask Bożych i opieki Maryi Wspomożycielki.

 

 

 

Rok Liturgiczny
banner
Archiwum newsów
Szukaj na stronie
Newsletter