Ogłoszenia duszpasterskie

baner_ogloszenia

26 Niedziela Zwykła                                     01.10.2017 r.

1.Dzisiaj pierwsza niedziela miesiąca i zmiana tajemnic Żywego Różańca. Po Mszach św. zbórka do puszek na ofiary trzęsienia ziemi w Meksyku. Równcześnie dziękujemy naszym parafianom za włączenie się do zbiórki żywności dla potrzebujących prowadzonym przez Caritas przy współpracy z Chojnickim Bankiem Żywności. Dziękujemy kierownictwu POLOmarketu, wolontariuszom, rodzicom i uczniom Szkolnego Koła zaangażowanym w zbiórkę.

  1. Rozpoczął się październik. Bardzo serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do licznego udziału w nabożeństwach różańcowych:

Debrzno: dorośli codziennie 17:30 a dzieci wtorek i czwartek o 17:30

Strzeczona: wtorek –  godz. 16:00 – różaniec z okazją do spowiedzi;

         godz.16:30 – Msza św.

– Scholastykowo: środa – godz. 16:00 – różaniec z okazją do spowiedzi;

            godz.16:30 – Msza św.

– Słupia: czwartek – godz. 16:00 – różaniec z okazją do spowiedzi;

    godz.16:30 – Msza św.

– Stare Gronowo: piątek – godz. 16:00 – różaniec z okazją do spowiedzi;

              godz.16:30 – Msza św.

Przypominamy, że za pobożne odmówienie różańca można uzyskać odpust zupełny.

  1. We wtorek po wieczornej Mszy św. zapraszamy na godziną adorację Najświętszego Sakramentu.
  1. W środę 4 października – cotygodniowe nabożeństwo do Wspomożycielki Wiernych. Wieczorem o godz. 19:00 zapraszamy mężczyzn, którzy po męsku chcą zgłębiać sprawy duchowe.
  1. W tym tygodniu przypadają DNI EUCHARYSTYCZNE: I czwartek miesiąca– o godz. 18.00 Msza św. a po nim nabożeństwo powołaniowe. Zapraszamy ministrantów i rodziców; I piątek miesiąca– odwiedziny chorych z sakramentami od godziny 9.00. Tego dnia okazja do spowiedzi św. pół godziny przed Mszami; I sobota miesiąca – 7 października, chcemy lokalnie włączyć się w ogólnopolską akcję „Różanic do Granic”. Zapraszamy chętnych na godz.13:30 do kościoła na wpólny różaniec.
  1. W przyszłą niedzielę, 8 października obchodzimy Dzień Papieski pod hasłem„Idźmy naprzód z nadzieją”. Po każdej Mszy św. będą zbierane ofiary do puszek na stypendia dla niezamożnej a zdonej młodzieży. W tym dniu po Mszy św. wieczornej z udziałem chóru, około godz. 19:00 akademia słowno-muzyczna naszej młodzieży.
  1. Wszystkim Solenizantom, Jubilatom i Parafianom życzymy obfitych łask Bożych za przyczyną Maryi Wspomożycielki i św. Jana Bosko.
  1. W minionym tygodniu odeszł do wieczności:

śp. Roman Ryhanycz lat 64, zam. Słupia 55

 

Rok Liturgiczny
banner
Archiwum newsów
Szukaj na stronie
Newsletter