Intencje – Stare Gronowo

baner_eucharystia


DebrznoSłupiaStrzeczonaMyśligoszczScholastykowoStare GronowoDebrzno Wieś

INTENCJE MSZY ŚW. 13/01/2017 – 31/12/2017

Niedziela 15 stycznia 2017 II Niedziela Zwykła

10:30

+ Marta, Antoni i Paweł

Niedziela 22 stycznia 2017 III Niedziela Zwykła

10:30

+ Jan i Andrzej Mazur oraz zmarli z rodziny

Niedziela 29 stycznia 2017 IV Niedziela Zwykła

10:30

+ Bolesław i zmarli z rodziny

Czwartek 2 lutego 2017 

: 0

+ Jerzy i zmarli rodzice

Piątek 3 lutego 2017 

16:30

+ Marian Rokita – od uczestników pogrzebu

Niedziela 5 lutego 2017 V Niedziela Zwykła

10:30

Dz. błagalna w 18 r. urodzin

Piątek 10 lutego 2017 

16:30

+ Krzysztof Szydłowski – 14 r. śm. i zm. z rodziny z obojga stron

Niedziela 12 lutego 2017 VI Niedziela Zwykła

10:30

+ Rodzice z obojga stron, Krzysztof Szydłowski

Piątek 17 lutego 2017 

16:30

+ Janina Smalec – od rodziny Smolińskich z Gdańska

Niedziela 19 lutego 2017 VII Niedziela Zwykła

10:30

+ Jan i Stanisława(f), Józef i Jadwiga

Piątek 24 lutego 2017 

16:30

+ Stanisław Błaszczyk – od uczestników pogrzebu

Niedziela 26 lutego 2017 VIII Niedziela Zwykła

10:30

O błogosławieństwo Boże dla Adasia w 10 r. urodzin

Środa 1 marca 2017 

Popielec

: 0

+ Kazimiera(f) i Józef Powałka oraz Zdzisław Powałka

Piątek 3 marca 2017 

16:30

+ Irena Kallas – od uczestników pogrzebu

Niedziela 5 marca 2017 I Niedziela Wielkiego Postu

10:30

Dz. błag. z ok. 1 urodzin Michała – o potrzebne łaski

Piątek 10 marca 2017 

16:30

+ Janina, Józef(m), Jerzy i Bartek

Niedziela 12 marca 2017 II Niedziela Wielkiego Postu

10:30

+ Konrad i Maria (zmarli rodzice)

Piątek 17 marca 2017 

16:30

+ Waleria, Wojciech, Wincenty, Jan Kalla

Niedziela 19 marca 2017 III Niedziela Wielkiego Postu

10:30

+ Józef i Henryka(f) Ziemba

Piątek 24 marca 2017 

16:30

+ Rodzice chrzestni z obojga stron

Niedziela 26 marca 2017 IV Niedziela Wielkiego Postu

10:30

+ Franciszek – 11 r. śm. i zm. z obojga stron; + Jadwiga Kasznia

Piątek 31 marca 2017 

16:30

Niedziela 2 kwietnia 2017 V Niedziela Wielkiego Postu

10:30

+ Józef Pytlos i rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodziny

Czwartek 6 kwietnia 2017 

11:00

19:00

+ Leon – w rocznicę śmierci

Piątek 7 kwietnia 2017 

11:00

Podziękowanie za narodzenie wnucząt

19:00

Sobota 8 kwietnia 2017 

11:00

Z ok. 18 urodzin Agaty i Patryka

19:00

+ Andrzej, Jan i zmarli z rodz. Mazur

Niedziela 9 kwietnia 2017 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

10:30

+ Henryk Woźniak

Czwartek 13 kwietnia 2017 

Wielki czwartek

17:00

+ rodzice z obojga stron i Krzysztof Szydłowski

Sobota 15 kwietnia 2017 

Wielka sobota

17:00

(R)+ Andrzej Lupa

Niedziela 16 kwietnia 2017 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

6:00

+ Cecylia Surdyk – 10 r. śm. i rodzice z obojga stron

Poniedziałek 17 kwietnia 2017 

Poniedziałek wielkanocny

10:30

Dziękczynno błag. z okazji urodzin Agnieszki i Karoliny

Piątek 21 kwietnia 2017 

16:30

Niedziela 23 kwietnia 2017 II Niedziela Wielkanocna

10:30

+ Stefania(f), Zofia, Krystyna i Stanisław

Piątek 28 kwietnia 2017 

16:30

Niedziela 30 kwietnia 2017 III Niedziela Wielkanocna

10:30

Dz. błag. w 30 r. ślubu Marioli i Piotra

Piątek 5 maja 2017 

16:30

Niedziela 7 maja 2017 IV Niedziela Wielkanocna

10:30

Jadwiga i Krzysztof – 30 lecie ślubu

Piątek 12 maja 2017 

16:30

+ Rodzice z obojga stron Sułkowskich i Grochowskich

Niedziela 14 maja 2017 V Niedziela Wielkanocna

10:30

O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodz. Kucman

Piątek 19 maja 2017 

16:30

Niedziela 21 maja 2017 VI Niedziela Wielkanocna

10:30

+ Edmund, Krystyna Pyszke i rodzice z obojga stron

Piątek 26 maja 2017 

16:30

+ Anna i Stanisław(m) oraz Franciszek

Niedziela 28 maja 2017 Wniebowstąpienie Pańskie

10:30

I KOMUNIA ŚWIĘTA

Piątek 2 czerwca 2017 

16:30

Niedziela 4 czerwca 2017 Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego

10:30

+ Wanda i Stefan Szadkowscy

Piątek 9 czerwca 2017 

16:30

+ Edward, Stanisław, Józef i rodzice z obojga stron oraz zmarli z rodz. Klim

Niedziela 11 czerwca 2017 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

10:30

+ Józef i Henryk Ziemba – w rocznicę śmierci

Czwartek 15 czerwca 2017 

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

16:30

Dziękczynna za otrzymane łaski

Niedziela 18 czerwca 2017 XI Niedziela Zwykła

10:30

+ Kazimierz i rodzice z obojga stron

Piątek 23 czerwca 2017 

16:30

Niedziela 25 czerwca 2017 XII Niedziela Zwykła

10:30

O błog. Boże dla Zosi w 1 rocznicę urodzin

Niedziela 2 lipca 2017 XIII Niedziela Zwykła

10:30

UROCZYSTOŚĆ ODPUSTOWA

Niedziela 9 lipca 2017 XIV Niedziela Zwykła

10:30

+ Ryszard i zmarli dziadkowie

Niedziela 16 lipca 2017 XV Niedziela Zwykła

10:30

+ Hernyk Woźniak – 6 r. śm.

Niedziela 23 lipca 2017 XVI Niedziela Zwykła

10:30

+ Jarosław, Grażyna, Agnieszka, Anna, Marta, Fabian, Zygmunt i rodzice z obojga stron

Niedziela 30 lipca 2017 XVII Niedziela Zwykła

10:30

Dz. błagalna z ok. 5 urodzin Szymona – o potzebne łaski

Niedziela 6 sierpnia 2017 XVIII Niedziela Zwykła

10:30

+ Józef Pytlos i rodzice z obojga stron oraz Jan Łucarz

Niedziela 13 sierpnia 2017 XIX Niedziela Zwykła

10:30

+ Andrzej i Jan Mazur oraz zmarli z rodziny

Wtorek 15 sierpnia 2017 

ODPUST PARAFIALNY

10:30

+ Helena, Edward, Aleksander(m)

Niedziela 20 sierpnia 2017 XX Niedziela Zwykła

10:30

18 roczn. i 30 roczn. ślubu – dziękczynno błag.

Niedziela 27 sierpnia 2017 XXI Niedziela Zwykła

10:30

Dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błog.

Niedziela 3 września 2017 XXII Niedziela Zwykła

10:30

Dziękczynna za zebrane plony

Piątek 8 września 2017 

16:30

Niedziela 10 września 2017 XXIII Niedziela Zwykła

10:30

+ Edmund, Krystyna Pyszke oraz rodzice z ob. stron

Piątek 15 września 2017 

16:30

Niedziela 17 września 2017 XXIV Niedziela Zwykła

10:30

Dz. błag. w 6 rocznicę ślubu

Piątek 22 września 2017 

16:30

+ Andrzej i Jan Mazur oraz zmarli z rodziny

Niedziela 24 września 2017 XXV Niedziela Zwykła

10:30

+ Franciszka(f) i Mieczysław oraz dziadkowie z obojga stron

Piątek 29 września 2017 

16:30

Niedziela 1 października 2017 XXVI Niedziela Zwykła

10:30

+ Jan Łucarz, Józef Pytlos i rodzice z obojga stron

Piątek 6 października 2017 

16:30

Niedziela 8 października 2017 XXVII Niedziela Zwykła

10:30

+ Czesława(f), Władysław

Piątek 13 października 2017 

16:30

Niedziela 15 października 2017 XXVIII Niedziela Zwykła

10:30

Dz. błag. z ok. I roczn. ślubu Małgorzaty i Mirosława – od rodziców

Piątek 20 października 2017 

16:30

+ Jan i Andrzej Mazur oraz zmarli z rodziny

Niedziela 22 października 2017 XXIX Niedziela Zwykła

10:30

+ Franciszka(f), Augustyn Ulenberg

Piątek 27 października 2017 

16:30

50 rocznica ślubu Eugeniusz i Gertrudy

Niedziela 29 października 2017 XXX Niedziela Zwykła

10:30

+ Bolesław Banasik i zmarli rodzice

Środa 1 listopada 2017 

10:30

+ Michał Pydynkowski – 7 r. śm.

Piątek 3 listopada 2017 

16:30

Niedziela 5 listopada 2017 XXXI Niedziela Zwykła

10:30

+ z rodz. Pawlik, Pytlos, Kaźmierczak i Kowalskich

Piątek 10 listopada 2017 

16:30

Niedziela 12 listopada 2017 XXXII Niedziela Zwykła

10:30

+ Daria, Zofia i Łucja

Piątek 17 listopada 2017 

16:30

Niedziela 19 listopada 2017 XXXIII Niedziela Zwykła

10:30

+ Władysław Tomczyk

Piątek 24 listopada 2017 

16:30

Niedziela 26 listopada 2017 XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

10:30

Piątek 1 grudnia 2017 

16:30

Niedziela 3 grudnia 2017 I Niedziela Adwentu

10:30

+ Stefan i Władysława oraz zmarli z rodziny

Piątek 8 grudnia 2017 

16:30

Niedziela 10 grudnia 2017 II Niedziela Adwentu

10:30

Piątek 15 grudnia 2017 

16:30

Niedziela 17 grudnia 2017 III Niedziela Adwentu

10:30

Piątek 22 grudnia 2017 

16:30

Niedziela 24 grudnia 2017 IV Niedziela Adwentu

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

10:30

+ Stanisław, Stefania, Zofia i Krystyna

22:00

+ Henryk Woźniak i zmarli z rodziny z obojga stron

Poniedziałek 25 grudnia 2017 

BOŻE NARODZENIE

10:30

+ Jan, Andrzej Mazur i zmarli z rodziny

Wtorek 26 grudnia 2017 

II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA – ŚW. SZCZEPANA

10:30

O błogosławieństwo Boże dla rodziny

Piątek 29 grudnia 2017 

16:30

Niedziela 31 grudnia 2017 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

10:30

 

Rok Liturgiczny
banner
Archiwum newsów
Szukaj na stronie
Newsletter