Intencje Mszy św. w Debrznie

baner_eucharystia


DebrznoSłupiaStrzeczonaMyśligoszczScholastykowoStare GronowoDebrzno Wieś


Niedziela, 21 kwietnia 2019
św. Anzelma z Canterbury, biskupa i doktora Kościoła, św. Konrada z Parzham, zakonnika, Wielkanoc
6:00Za Parafian
9:15+ Krystyna Semler w 10 r. śm., Henryk Semler i rodzice z obojga stron
10:30+ Stefania Władyczak w r.śm. o radość życia wiecznego
12:00+ Jan Religa - 19 r.śm. i Grażyna Bugaj i chrzestnych Eugeniusz Religa
12:00CHRZEST: Alexandra
Poniedziałek, 22 kwietnia 2019
św. Agapita I, papieża, bł. Idziego z Asyżu, mnicha, Poniedziałek wielkanocny
8:00+ Marianna Pałosz - 4 r.śm.
9:15W 49-tą rocznicę ślubu Adama i Henryki (f) - dziękczynno błagalna z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski , o zdrowie i opiekę MBWW
10:30+ Kazimierz Welk 8 r śm. + Robert
12:00+ Leon Więckowski 11 r.śm.
12:00CHRZEST: Pola
18:00+ Wiktor Liberacki w 40-tą r.śm. oraz za zmarłych z rodziny
Wtorek, 23 kwietnia 2019
Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski, św. Wojciecha-Głównego Patrona Polski - Uroczystość
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 2
9:00+ Julia, Józef Kotlarczyk, + Anna i Józef Chmura
18:00Mirosław Koronowicz w 5 r. Śmierci
18:00+ Bronisława (f), Tadeusz Bochniak + Joanna Kropska
Środa, 24 kwietnia 2019
św. Fidelisa z Sigmaringen, kapłana i męczennika, św. Franki, dziewicy, św. Jerzego, męczennika, bł. Teresy Marii od Krzyża (Manetti), dziewicy, Nawrócenia św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła, Św. Jerzego, męczennika - wsp. obowiązkowe
9:00O szczęśliwą operację dla Ryszarda
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 3
18:00Rezerwacja
Czwartek, 25 kwietnia 2019
święto św. Marka, Ewangelisty, św. Marka Ewangelisty - święto
9:00+ Franciszek, Kazimiera, Bernard, Władysława Andrysiak
9:00+ Mirosław Pawluch gr.4
18:00+ Teofila Jażdżewska - od wnuka Mariusz i Agaty z Krawkowa
18:00+ Helena Młotek + Adam Mołotok od uczestników pogrzebu
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 26 kwietnia 2019
św. Kleta, papieża, św. Piotra Betancur, zakonnika, bł. Bonifacego i Emeryka, biskupaów, Najświętszej Maryi Panny Matki Dobrej Rady
9:00+ Helena - 9 r. śm., + Zenon Korzeń, + Andrzej Kapusta
18:00+ Wanda Kusztowska - 8 r. śm. i za zmarłych z rodziny
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 5
Sobota, 27 kwietnia 2019
św. Zyty, dziewicy, bł. Aszarda, biskupa
9:00Dziękczynno błagalna z okazji urodzin Zofii i Henryka - z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i o opiekę MBWW
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 6
18:00+ Janina Bolesław Kalisz i za zmarłych z Rodziny
18:00Dziękczynno błagalna w intencji Marii i Piotra w 40-tą rocznicę ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski na dalsze lata
Niedziela, 28 kwietnia 2019
św. Joanny Beretta Molla, św. Ludwika Marii Grignon de Montfort, kapłana, św. Piotra Chanel, męczennika, misjonarza Polinezji, bł. Luchezjusza z Poggibonsi
8:00+ Tadeusz Wiesław Piętka i za zmarłych z rodziny Stępniów i Piętków
9:15+ Krystyna Kopeć w 15 r.śm, + Zdzisław Kopeć
10:30+ Maria i Tadeusz Podgórscy i za zmarłych z Rodziny
12:00O zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Damiana.
18:00Dziękczynno błagalna w 30 r. ślubu Beaty i Józefa z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i o opiekę MBWW - intencja od rodziców i Joanny i Patrycji
Poniedziałek, 29 kwietnia 2019
święto św. Katarzyny Sieneńskiej, doktora Kościoła
9:00Za Parafian
18:00+ Wiktor Liberacki w 40 r.śm. i za zmarłych z rodziny
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 8
Wtorek, 30 kwietnia 2019
św. Aldobranda, biskupa, św. Gualfarda, św. Józefa Benedykta Cottolengo, kapłana, św. Piusa V, papieża, bł. Marii od Wcielenia Guyard-Martin, zakonnicy
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 9
9:00+ Halina i Wiktor Wiśnicz
18:00W intencji Salezjanów Współpracowników: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBWW, o nowe powołania do wspólnoty, a dla zmarłych Salezjanów Współpracowników o wieczną radość
18:00Dziękczynna z okazji 16 urodzin Tomasza z prośbą o Boże Błogosławieństwo.
Środa, 01 maja 2019
św. Augusta Schoefflera, męczennika, św. Józefa, Rzemieślnika
9:00+ Aleksandra Bernacka - int. od rodziny z gór
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 10
18:00+ Marian Śmiechowski - od uczestników pogrzebu
Czwartek, 02 maja 2019
Wspomnienie św. Atanazego Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta, króla i męczennika
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 11
18:00+ Teofila Jażdżewska - od prawnuczki Asi i Agnieszki z rodziną z Krakowa
18:00+ Aleksandra(f) Bernacka - od uczestników pogrzebu
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 03 maja 2019
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski
8:00_ Mirosław Pawluch gr. 12
9:15+ Ryszard Rzucidło - od uczestników pogrzebu
10:30+ Marta i Jan Sikora oraz zmarłych z rodziny
12:00O dary Ducha Świętego,zdanie egzaminów maturalnych i dobry wybór drogi życiowej dla Dominiki
15:00ŚLUB: Agnieszka i Karol
CHRZEST: Iga
18:00+ Józef Grochowina w 3 r. śm.
Sobota, 04 maja 2019
Wspomnienie św. Floriana, żołnierza i męczennika, św. Józefa Marii Rubio, kapłana
9:00W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 13
18:00za zmarłych rodziców + Helena i Wiktor Wilkowscy
18:00+ Andrzej, Weronika, Ignacy Kantak i za zmarłych z rodziny
Niedziela, 05 maja 2019
św. Anioła, kapłana i męczennika, św. Stanisława Kazimierczyka, kapłana, bł. Marii Katarzyny Troiani, dziewicy
8:00+ Teofila Jażdżewska - o radość wieczną - int. od brata Michała z dziećmi
9:15+ Stanisława (f) Marceli Andrzej Piocj, Henryk Szerląf i za zmarłych z Rodziny Pioch i Szerląg
10:30+ Halina Glinczak w 6 r. śm. oraz za zmarłych z Rodziny
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00Dziękczynno błagalna w intencji Marii i Benedykta w 35 r. zawarcia sakramentu małżeństwa z prośbą o Boże i potrzebne łaski
Poniedziałek, 06 maja 2019
święto św. Apostołów Filipa i Jakuba Młodszego
9:00+ Aleksander, Marian, Aleksandra(f) Nowak
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 15
18:00+ Helena Młotek + Adam Mołotok - od opiekunki Teresy
18:00+ Bogdan Bartoszek - od uczestników pogrzebu
Wtorek, 07 maja 2019
bł. Gizeli, Najświętszej Maryi Panny, Matki Łaski Bożej
9:00+ ks. Ryszard Ukleja - int. od Żywego Różańca
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Zbiorowa za zmarłych
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 16
Środa, 08 maja 2019
Uroczystość św. Stanisława ze Szczepanowa, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski
9:00+ Franciszek Kaszuba - 44 r. śm
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00za zm. HENRYKA WILKOWSKIEGO W 1 ROCZNICE SMIERCI
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 17
Czwartek, 09 maja 2019
św. Katarzyny Mammolini, dziewicy, św. Pachomiusza Starszego, pustelnika
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 18
18:00+ Teofila Jażdżewska - od wnuka Zbyszka z rodziną z Krakowa
18:00+ Stanisława (f) Soszka - int. z okazji imienin i 10-go miesiąca po śmierci oraz + Tadeusz Soszka i Rodziców z obojga stron
18:00+ Lucjan i za rodziców z obojga stron
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 10 maja 2019
św. Antonina z Florencji, biskupa, św. Jana z Avili, kapłana i doktora Kościoła, bł. Beatrycze d'Este, mniszki
9:00+ Róża, Jan, Janusz i za zmarłych z rodziny
18:00+ Eugenia Wrześniak w 1 r.śm. int. od męża i syna z rodziną
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 19
Sobota, 11 maja 2019
św. Ignacego z Laconi, zakonnika, św. Mamerta, biskupa, św. Odona, Majola, Odylona i Hugona oraz bł. Piotra, opatów kluniackich
9:00ks. Feliks Głowicki - 10 r. śm.
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 20
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 12 maja 2019
św. Leopolda Mandica z Hercegnovi, kapłana, św. męczenników Nereusza i Achillesa, św. Pankracego, męczennika, bł. Juty z Bielczyn
8:00+ Czesława (f) Piotr Paszkiewicz, + Włodzimierz Burak i za zmarłych z obojga stron
9:15+ Marej Grzegorski - 2 r.śm. - intencja od żony, dzieci i wnuczek
10:30Za Parafian
12:00+ ks. Ryszard Ukleja SDB w 10 r.śm
18:00+ Leokadia Januszewska - 1 r. śm. + Czesław Januszewski oraz za zmarłych rodziców z obojga stron
Poniedziałek, 13 maja 2019
św. Serwacego, biskupa, Najświętszej Maryi Panny Fatimskiej
9:00W intencji Marka Wysockiego o łaskę nawrócenia, dobrej spowiedzi i uwolnienia od złych duchów, zniewoleń okultyzmem i przekleństw za wstawiennictwem MB Fatimskiej.
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 22
18:00Urodzinowa ks. Proboszcza od Grupy Fatimskiej, a także o wstawiennictwo MB Fatimskiej dla wspólnoty z naszej parafii oraz za ks. Zenona Macha o Boże blogosławieństwo, potrzebne łaski Ducha Św. w posłudze kapłańskiej - od Margaretki
Wtorek, 14 maja 2019
święto św. Macieja Apostoła
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 23
18:00+ Helena Młotek + Adam Mołotok - od mieszkańców ul. Okrzei - całej
Środa, 15 maja 2019
św. Izydora Oracza, św. Małgorzaty z Kortony, św. Zofii, wdowy i męczennicy
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 24
9:00+ Horst Vergin - 57 r. śm.
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Józefa (f) Garbacz - od uczestników pogrzebu
Czwartek, 16 maja 2019
Wspomnienie św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika, patrona Polski, św. Szymona Stocka, zakonnika
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 25
10:30O zdrowie , potrzebne łaski i błogosławieństwo Boże dla Mirosława.
18:00+ Marianna Obel - 22 r. śm.
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 17 maja 2019
św. Paschalisa Baylon, zakonnika
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 26
18:00+Śp. Elżbietę Soszka w 2 rocznicę śmierci.
18:00+ Robert
Sobota, 18 maja 2019
św. Eryka IX Jedvardssona, króla, św. Feliksa z Cantalice, zakonnika, św. Jana I, papieża i męczennika, bł. Stanisława Papczyńskiego, kapłana
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 27
18:00+ Kazimierz Kraska i za zmarłych rodziców z obojga stron i za + Marię Górnowicz
18:00+ Maria Ziemichód w 10 r. śm., + Kazimierz Ziemichód w 8 r. śm. oraz za ich rodziców i rodzeństwo
Niedziela, 19 maja 2019
św. Iwo Helory, kapłana, św. Kryspina z Viterbo, zakonnika, św. Piotra Celestyna, papieża i pustelnika, św. Urbana I, papieża
8:00Stanisław i Zofia Łaś oraz za zmarłych z rodziny
9:15+ Łucja Bernard Siutkowscy, Teresa Jamroży
10:30+ Teofila Jażdżewska - int. od sąsiadów Semler i Soból
12:00+ Nina Minkiewicz - 4 r.śm. + Agnieszka Senska - 36 r.śm.
18:00+ Teresa Krutys
Poniedziałek, 20 maja 2019
św. Bernardyna ze Sieny, kapłana
9:00+ Mirosław Pawluch gr. 29
9:00+ Stanisława (f) i Kazimierz oraz zmarłych z rodz. Sarneckich i Kowalczyków
18:00Józef Rzucidło gr. 1
18:00Za KS Grzegorza Siwaka w intencji wiadomej Bogu
Wtorek, 21 maja 2019
św. Eugeniusza de Mazenod, biskupa, św. Iwo z Chartres, biskupa, św. Jana Nepomucena, kapłana i męczennika, św. Krzysztofa Magallanesa, kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Jacka Cormier, zakonnika
9:00Józef Rzucidło gr. 2
9:00Za ks Grzegorza Siwaka w intencji wiadomej Bogu
18:00+ Mirosław Pawluch gr. 30
Środa, 22 maja 2019
św. Joachimy de Vedruna, zakonnicy, św. Rity z Cascia, zakonnicy
9:00Za Parafian
9:00Za KS Grzegorza Siwaka w intencji wiadomej Bogu
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Helena - 4 r. śm., + Antoni i za zmarłych z rodziny
Czwartek, 23 maja 2019
św. Leoncjusza z Rostowa, biskupa
9:00Józef Rzucidło gr. 4
9:00Za KS Grzegorza Siwaka w intencji wiadomej Bogu
18:00+ Teofila Jażdżewska - od córki Stefanii z mężem z Krakowa
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 24 maja 2019
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych, św. Donacjana i Rogacjana, męczenników
9:00Józef Rzucidło gr. 5
16:00Ślub: Paulina i Tadeusz
18:00W 11 rocznicę śmierci za Norberta Konefał.
Sobota, 25 maja 2019
św. Bedy Czcigodnego, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza VII, papieża, św. Marii Magdaleny de Pazzi, dziewicy
9:00+ Ks. Tadeusz Trzeszczkowski - int. od Żywego Różańca
9:00Józef Rzucidło gr. 6
18:00+ Zdzisław Głodek w 9 r. śm.
Niedziela, 26 maja 2019
Wspomnienie św. Filipa Nereusza, kapłana
8:00+ Janina Zimna
9:15+ Rozalia Barska w 15 r. śm. - o łaskę nieba
10:30O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Felicji z okazji dnia matki
12:00+za rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny.
18:00+ Teofila Jażdżewska - int. od syna Edwarda z rodziną
Poniedziałek, 27 maja 2019
św. Augustyna z Canterbury, biskupa
9:00+ Eugenia Stefan Dudzic
18:00Józef Rzucidło gr. 8
18:00+ Aleksandra Bernacka - w dniu Mamy - intencja od dzieci
Wtorek, 28 maja 2019
św. Germana z Paryża, biskupa, św. Marii Anny od Pana Jezusa z Paredes, dziewicy
9:00+ MKichał i Stefania Bilscy
9:00Za KS Grzegorza Siwaka w intencji wiadomej Bogu
18:00Za Jana Szerszeń w rocznicę śmierci oraz za Genowefę Elżbietę Marie Jerzego oraz Andrzeja
Środa, 29 maja 2019
Wspomnienie św. Urszuli Ledóchowskiej, zakonnicy
9:00+ Rodzice: Alojzy i Gertruda - o spokój duszy
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Roman Władyczak - 6 r. śm., + Katarzyna Władyczak - 19 r. śm. i za zmarłych z rodziny Władyczak
Czwartek, 30 maja 2019
św. Jana Sarkandra, kapłana i męczennika, św. Joanny d'Arc, dziewicy, św. Zdzisławy Czeskiej, Wniebowstąpienie
BIERZMOWANIE
9:00Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie dla Anastazji z okazji urodzin - od Żywego Różańca (I Róża)
9:00Józef Rzucidło gr. 11
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 31 maja 2019
święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny, 124 koreańskich męczenników, św. Kamili Baptysty Varano, dziewicy i zakonnicy, Uroczystość NMP Wspomożenia Wiernych
9:00Józef Rzucidło gr. 12
18:00W intencji Salezjanów Współpracowników: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBWW, o nowe powołania do wspólnoty, a dla zmarłych Salezjanów Współpracowników o wieczną radość
Sobota, 01 czerwca 2019
Wspomnienie św. Justyna, męczennika
9:00W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
18:00Dziękczynno - błagalna z okazji 50 rocznicy ślubu Janiny i Jana z prośbą o Boże błogosławieństwo
18:00Józef Rzucidło gr. 13
Niedziela, 02 czerwca 2019
św. Feliksa z Nikozji, zakonnika, św. męczenników Marcelina i Piotra, bł. męczenników Sadoka i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Krzeszowskiej, Matki Łaski Bożej
8:00Sp.Irena,Maria,Leonard Kosmowscy
9:15Za Parafian
10:30+ Adam, Stanisława (f) i Alojzy Gaca i za zmarłych rodziców z obojga stron
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00+ Kazimierz 10 rocz. śm i + Zofia
Poniedziałek, 03 czerwca 2019
Wspomnienie św. męczenników Karola Lwangi i Towarzyszy, św. Jana Grande, zakonnika, św. Klotyldy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Józef Rzucidło gr. 15
Wtorek, 04 czerwca 2019
św. Franciszka Caracciolo, kapłana, św. Piotra z Werony, kapłana i męczennika
9:00Józef Rzucidło gr. 16
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 05 czerwca 2019
Wspomnienie św. Bonifacego, biskupa i męczennika
9:00Józef Rzucidło gr. 17
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00za Gabrielę,Mariana i Krzysztofa Nowakowskich
Czwartek, 06 czerwca 2019
św. Marcelina Józefa Champagnat, kapłana, św. Norberta, biskupa, bł. Marii Karłowska, zakonnicy
9:00Józef Rzucidło gr. 18
9:00+ Edmund Łepek i za zmarłych z rodziny
18:00INTENCJA LSO oraz w intencji Kacpra z okazji 22-gich urodzin
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 07 czerwca 2019
św. Antoniego Marii Gianelli, biskupa, św. Roberta z Newminster, opata, bł. Anny od św. Bartłomieja, dziewicy
9:00Józef Rzucidło gr. 19
16:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Teofila Jażdżewska - od córki Stafanii z mężem z Krakowa
Sobota, 08 czerwca 2019
Wspomnienie św. Jadwigi Królowej, św. Medarda, biskupa, św. Wilhelma z Yorku, biskupa, bł. dziewic Diany i Cecylii
9:00Józef Rzucidło gr. 20
15:00ŚLUB: Kornelia i Przemysław
18:00Śp Julię i Pawła Szulc
18:00Dziękczynno - błagalna za 25 lat trzeźwości z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i wytrwałość dla rodziny
Niedziela, 09 czerwca 2019
św. Efrema Syryjczyk, diakona i doktora Kościoła, św. Kolumego (Starszego) z Hy (Iona), opata, bł. Anny Marii Taigi, tercjarki, bł. Józefa de Anchieta, kapłana, bł. Mikołaja z Gesturi, zakonnika, Zesłanie Ducha Świętego
8:00+ Jan Szerszeń w 1 r. śm.
9:15+ Józefa (f), Jan Sepioło oraz Stanisław, Franciszka i Piotr Wieczorek o radość w królestwie niebieskim.
10:303 rocznica śmierci Józefa Ziemba oraz za Henryke Ziemba
12:00+ Jan Masiak, Danuta, Arkadiusz i za zmarłych z Rodziny Błaszczyk
18:00+ Józef Dobrzański i za rodziców z obojga stron
Poniedziałek, 10 czerwca 2019
Wspomnienie bł. Bogumiła-Piotra, biskupa, bł. Jana Dominici, biskupa, NMP Matki Kościoła
9:00Józef Rzucidło gr. 22
18:00+ Henryk Kaproń - 3 r. śm, + Krystyna Kaproń - o radość wieczną
18:00W intencji Hani z okazji 1-szych urodzin o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBWW
Wtorek, 11 czerwca 2019
Wspomnienie św. Barnaby, Apostoła, św. Paryzjusza, pustelnika, św. Pauli Angeli Marii Frassinetti, zakonnicy
9:00Józef Rzucidło gr. 23
18:00O Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski dla Antoniego
Środa, 12 czerwca 2019
św. Benedykta Menni, kapłana, św. Kaspra Bertoni, kapłana, św. Leona III, papieża, św. Onufrego Wielkiego, pustelnika, bł. 108 męczenników z czasów II wojny światowej, bł. Marii Kandydy od Eucharystii, zakonnicy
9:00Józef Rzucidło gr. 24
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Stanisław Grys w 10-tą rocznicę śmierci i za zmarłych rodziców z obojga stron
18:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Izabeli z okazji urodzin
Czwartek, 13 czerwca 2019
Wspomnienie św. Antoniego Padewskiego, kapłana i doktora Kościoła
9:00Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie i opiekę Matki Bożej Królowej Różańca św. dla Jadwigi z okazji urodzin od Żywego Różańca (I Róża)
18:00+ ks. Zdzisław Toll - int od Żywego Różańca
18:00Józef Rzucidło gr. 25
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 14 czerwca 2019
Wspomnienie bł. Michała Kozala, biskupa i męczennika, św. Metodego Wyznawcy, patriarchy, bł. Gerarda z Clairvaux, mnicha
9:00Za parafian
18:00Józef Rzucidło gr. 26
Sobota, 15 czerwca 2019
Wspomnienie bł. Jolenty, księżnej, zakonnicy, św. Bernarda z Menthon, zakonnika, św. Marii Michaliny od Najświętszego Sakramentu, dziewicy, św. Wita, męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
16:00ŚLUB: S i M
18:00Józef Rzucidło gr. 27
Niedziela, 16 czerwca 2019
św. Benona, biskupa, św. Lutgardy, dziewicy, bł. Floridy Cevoli, dziewicy
8:00+ Konstanty Jermalonek i za zmarłych rodziców
9:15+ Jolanta Mystek
10:30Dziękczynno błagalna z okazji 80-tych urodzin Jadwigi i Kazimierza- o zdrowie i Boże błogosławieństwo
12:00+ Jan Biszczanik - 16 r. śm.
18:00+ Marian Świderek i za zmarłych z obojga stron
18:00Józef Rzucidło gr. 28
Poniedziałek, 17 czerwca 2019
Wspomnienie św. Brata Alberta Chmielowskiego, zakonnika, św. Aliny z Forest, męczennicy, św. Grzegorza Barbarigo, biskupa
9:00Józef Rzucidło gr. 29
9:00Dziękczynno błagalna w 40-tą rocznicę ślubu Krystyny i Andrzeja ()
18:00Z okazji 18 urodzin Kacpra z prośbą o Bożą opiekę
18:00Z okazji urodzin HENRYKI z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski, o zdrowie i opiekę MBWW
Wtorek, 18 czerwca 2019
św. Elżbiety z Schönau, dziewicy i zakonnicy
9:00Za parafian
18:00+ Benedykt Olik - 1 r.śm.
18:00Józef Rzucidło gr. 30
Środa, 19 czerwca 2019
św. męczenników Gerwazego i Protazego, św. Romualda z Camaldoli, opata, bł. Tomasza Woodhouse, męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 20 czerwca 2019
św. Wincenty Gerozy, dziewicy, bł. Benigny, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Gavana, kapłana i męczennika, Święto Ciała i Krwi Pańskiej
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15+ Żanna Fierek
10:30+ Józef Kopeć - 3 r. śm. - o pokój duszy - int. od żony i dzieci
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 21 czerwca 2019
Wspomnienie św. Alojzego Gonzagi, zakonnika, Najświętszej Maryi Panny Opolskiej, Najświętszej Maryi Panny z Góry Iglicznej, Przyczyny naszej radości
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Sylwester Nylec - int. od żony
Sobota, 22 czerwca 2019
św. Jana Fishera, biskupa i Tomasza More - męczenników, św. Paulina z Noli, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
16:00ŚLUB: Kinga i Marcin
18:00+ Tadeusz Dziubiński 18 r.śm. i za zmarłych z rodziny
Niedziela, 23 czerwca 2019
św. Józefa Cafasso, kapłana
8:00+ Józef Zimny
10:30+ Stanisław Marzec w 1 r.śm
12:00Rez Żywy Różaniec
12:00+ Czesława Górna w 1 r.sm.
18:00+ Wanda Łęgowska - imieninowa
Poniedziałek, 24 czerwca 2019
Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela
9:00Za Parafian
9:00+ Jan i Katarzyna Rzucidło
18:00Dziękczynna w 2 r. ślubu Emilkii i Daniela z prośbą o dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski
18:00O Boże błogosławieństwo dla ks. Zenona Mach - imieninowa , od Margaretki
Wtorek, 25 czerwca 2019
św. Wilhelma z Vercelli, opata, bł. Doroty z Mątowów, bł. Marii Lhuilier, dziewicy i męczennicy, Najświętszej Maryi Panny Gostyńskiej
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Aleksandra Bernacka - z okazji urodzin, + Jan Bernacki - z okazji imienin - int. od męża i syna z dziećmi
Środa, 26 czerwca 2019
św. Josemar Escriv de Balaguer, kapłana, św. męczenników Jana i Pawła, św. Zygmunta Gorazdowskiego, kapłana, bł. Andrzeja Jacka Longhin, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Dziękczynna z okazji 20 rocznicy ślubu z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Izabeli i Waldemara.
Czwartek, 27 czerwca 2019
św. Cyryla Aleksandryjskiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Emmy z Gurk, Najświętszej Maryi Panny Nieustającej Pomocy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 28 czerwca 2019
Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika, bł. Jakuba z Ghaziru, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Danuta Ottenburger
Sobota, 29 czerwca 2019
Uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła
9:00+ Zygmunt Müller
18:00+ Halina Paweł Plewa oraz za zmarłych z Rodziny Plewów Ciepłuchów Marchlewiczów
Niedziela, 30 czerwca 2019
św. Pierwszych Męczenników Świętego Kościoła Rzymskiego, św. Władysława, bł. Januarego Marii Sarnelli, kapłana, bł. Rajmunda Lull, męczennika
8:00+ Sylwester Nylec
10:30+ Agnieszka i Bernard Januszewscy oraz za zmarłych z obojga stron
12:00+ Paweł Szajgin w 27 r. śm. i za zmarłych rodziców z obojga stron
18:00W intencji Salezjanów Współpracowników: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBWW, o nowe powołania do wspólnoty, a dla zmarłych Salezjanów Współpracowników o wieczną radość
Poniedziałek, 01 lipca 2019
św. Ottona z Bambergu, biskupa, św. Teobalda z Provins, pustelnika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Dziękczynna w 1 r. ślubu Krystiana i Marty z prośbą o dalsze błogosławieństwo i potrzebne łaski
Wtorek, 02 lipca 2019
św. Bernardyna Realino, kapłana, Najświętszej Maryi Panny Kodeńskiej Matki Jedności, Najświętszej Maryi Panny Licheńskiej, Najświętszej Maryi Panny Tuchowskiej
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Zbiorowa za zmarłych
Środa, 03 lipca 2019
święto św. Tomasza Apostoła
9:00Za Parafian
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 04 lipca 2019
św. Elżbiety Portugalskiej, królowej, bł. Marii od Ukrzyżowanego (Curcio), zakonnicy, bł. Piotra Jerzego Frassatiego, tercjarza
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 05 lipca 2019
św. Antoniego Marii Zaccarii, kapłana i zakonnika, św. Atanazego z góry Athos, opata, św. Marii Goretti, dziewicy i męczennicy
9:00+ Jan Pelagia Jerzy Wasyl
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 06 lipca 2019
Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy i zakonnicy, św. Dominiki, dziewicy i męczennicy
9:00W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
16:00ŚLUB: Monika i Michał
17:00ŚLUB: Magdalena i Dawid
18:00+ Adam Mikowski - 10 r. śm. oraz za zm. rodziców: Władysławę (f) i Franciszka Betańskich, brata: + Zbigniewa Betańskiego, + Kazimierza Foltyńskiego
Niedziela, 07 lipca 2019
św. męczenników Grzegorza Grassi biskupa, Herminii dziewicy i Towarzyszy, bł. Benedykta XI, papieża, bł. Marii Romero Meneses, zakonnicy
8:00Z okazji 3 rocznicy urodzin Jakuba i o Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
9:00+ Antonina (f) Henryk Teofila (f) Bronisław
10:30+ Artur Szczepaniak - 8 r. śm. i za zmarłych z rodziny
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00+ Władysława (f) i Bolesław Szypryt oraz za ich zmarłych rodziców i rodzeństwo
Poniedziałek, 08 lipca 2019
Wspomnienie św. Jana z Dukli, kapłana, św. Edgara Spokojnego, króla, św. Eugeniusza III, papieża, św. Kiliana, biskupa i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 09 lipca 2019
św. Jana z Kolonii kapłana, Jana z Osterwijk, Mikołaja Pick, Willada i Towarzyszy - męczenników z Gorkum, św. męczenników Augustyna Zhao Rong i Leona Mangin, kapłanów i Towarzyszy, św. Weroniki Giuliani, dziewicy, bł. Joanny Scopelli, zakonnicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 10 lipca 2019
św. Antoniego Peczerskiego, opata, św. Jana Gwalberta, opata
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Maria Władyczak w 32 r.śm.
Czwartek, 11 lipca 2019
święto św. Benedykta z Nursji, opata, patrona Europy, św. Olgi Mądrej, księżnej
9:00Za Parafian
18:00za Genowefę Szerszeń w I rocznicę śmierci oraz Jana Jerzego Andrzeja Elżbietę i Marię
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 12 lipca 2019
Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
9:00+ Mirosław Lisowski - 1 r. śm. - int. od siostry Małgorzaty z rodziną
18:00+ Marian Kowalczyk - o spokój duszy w 2 r. śm. - int. od żony Gabrieli i córki Anity z rodziną
Sobota, 13 lipca 2019
Wspomnienie św. Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników, św. Klelii Barbieri, dziewicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Jan - 10 r. śm., + Melania Wojtasik i zmarli z rodziny
Niedziela, 14 lipca 2019
św. Franciszka Solano, kapłana, św. Henryka II, św. Kamila de Lellis, kapłana i zakonnika, św. męczenników Jana Jones i Jana Wall, kapłanów, bł. Angeliny Marsciano, zakonnicy, bł. Jakuba de Voragine, biskupa
8:00W intencji Kamila Wysockiego o błog. Boże,zdrowie,opiekę MB,dary Ducha Św. i dobry wybór drogi życiowej za wstawiennictwem św. Kamila de Lellis w dniu imienin.
10:30+ Kazimierz Hiibner w 2 r. śm. i za zmarłych z rodziny
12:00+ Henryk Zietal - 4 r.śm., + Józef i Marianna
18:00w 30 r. śm Henryka Matraszek, za spokój Duszy Janiny i Jarosława Matraszek oraz Renaty Jankuniec
Poniedziałek, 15 lipca 2019
Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła, św. Pompiliusza Marii Pirotti, kapłana, św. Włodzimierza I Wielkiego
9:00+ Anna Lupa gr. 1
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 16 lipca 2019
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel, św. dziewic i męczennic z Orange, św. Marii Magdaleny Postel, dziewicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 2
Środa, 17 lipca 2019
św. Aleksego, wyznawcy, bł. dziewic i męczennic Teresy od św. Augustyna i Towarzyszki, bł. Pawła Piotra Gojdi, biskupa
9:00+ Anna Lupa gr. 3
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 18 lipca 2019
św. Szymona z Lipnicy, kapłana
9:00Za Parafian
18:00+ Anna Lupa gr. 4
18:00+ Jan 10 r. Melania Wojtasik i za zmarłych z rodziny
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 19 lipca 2019
św. Makryny Młodszej, św. Symmacha, papieża, bł. Ludwiki z Sabaudii, zakonnicy
9:00+ Anna Lupa gr. 5
18:00+ Stefania Chrut w rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny
Sobota, 20 lipca 2019
Wspomnienie bł. Czesława, kapłana, św. Małgorzaty z Antiochii Pizydyjskiej, dziewicy i męczennicy, św. Torlaka Thorhallsson, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 6
Niedziela, 21 lipca 2019
św. Apolinarego, biskupa i męczennika, św. Wawrzyńca z Brindisi, kapłana i doktora Kościoła
8:00O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Jana () z okazji 90-tych urodzin
10:30+ Henryka (f) Bronisław Adamiak i za zmarłych rodziców z obojga stron
12:00+ Anna Lupa gr. 7
18:00+ Roman Obarzanek i rodziców z obojga stron
Poniedziałek, 22 lipca 2019
Wspomnienie św. Marii Magdaleny
9:00+ Aleksandra (f) 11 r. śm. + Aleksander, Marian i rodziców z obojga stron
18:00+ Anna Lupa gr. 8
Wtorek, 23 lipca 2019
święto św. Brygidy Szwedzkiej, zakonnicy, patronki Europy, św. Jana Kasjana, bł. Wasyla Hopko, biskupa
9:00+ Anna Lupa gr. 9
18:00Dziekczynna z okazji pierwszej rocznicy urodzin Mikołaja z prośbą o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski opiekę Matki Bożej
Środa, 24 lipca 2019
Wspomnienie św. Kingi, dziewicy, św. Krystyny z Bolseny, dziewicy i męczennicy, bł. dziewic i męczennic Marii Pilar, Teresy i Marii Angeles, bł. Marii Mercedes Prat, dziewicy i męczennicy
9:00+ Anna Lupa gr. 10
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Za Parafian
Czwartek, 25 lipca 2019
święto św. Jakuba Starszego, Apostoła, św. Krzysztofa, męczennika
9:00+ Anna Lupa gr. 11
18:00+ Wacław Chodorski - 20 r. śm, Helena Chodorska - 1 r. śm.
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 26 lipca 2019
Wspomnienie św. Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 12
Sobota, 27 lipca 2019
św. Celestyna I, papieża, św. Innocentego I, papieża, bł. Marii Magdaleny Martinengo, dziewicy, bł. Tytusa Brandsma, kapłana i męczennika
9:00+ Anna Lupa gr. 13
18:00+ Patryk - 1 r. śm. - int. od rodziców i rodzeństwa
Niedziela, 28 lipca 2019
św. Sarbeliusza Makhluf, kapłana, św. Wiktora I, papieża, bł. Jana Soreth, kapłana, bł. Marii Teresy Kowalskiej, dziewicy i męczennicy
8:00O błog. Boże, potrzebne łaski i opiekę Maryi na czas pielgrzymki do Medjugorie dla Justyny, Kamila i Agnieszki i piękne, trwałe owoce duchowe, przemianę serc.
10:30+ Zbigniew 9 r. śm. i zmarli z rodz. Latta, Petryczko, Janczak
12:00+ Tadeusz Binkiewicz w 1 r.śm - o pokój i radość wieczną
18:00+ Anna Lupa gr. 14
Poniedziałek, 29 lipca 2019
Wspomnienie św. Marty, św. Olafa II
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 15
Wtorek, 30 lipca 2019
św. Piotra Chryzologa, biskupa i doktora Kościoła, bł. męczenników z zakonu bonifratrów: Brauliusza Marii Corres, Fryderyka Rubio - kapłanów i Towarzyszy
9:00Za Parafian
18:00+ Anna Lupa gr. 16
Środa, 31 lipca 2019
Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, kapłana, bł. Zdzisławy Schelingowej, zakonnicy
9:00+ Anna Lupa gr. 17
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 01 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguori, biskupa i doktora Kościoła, św. Etelwolda, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 18
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 02 sierpnia 2019
św. Euzebiusza z Vorceli, biskupa, św. Piotra Juliana Eymard, kapłana, bł. Augusta Czartoryskiego, kapłana, bł. Joanny z Azy, matki św. Dominika, bł. Piotra Faber (Favre), kapłana, Najświętszej Maryi Panny Królowej Aniołów
9:00+ Anna Lupa gr. 19
18:00+ Antoni - 13 r. śm. + Helena oraz za zmarłych z rodziny
Sobota, 03 sierpnia 2019
św. Lidii, bł. Augustyna Kazotić, biskupa
9:00W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
15:00ŚLUB: Justyna i Piotr
18:00+ Anna Lupa gr. 20
Niedziela, 04 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Jana Marii Vianney'a, kapłana, św. Rajnera, biskupa
8:00+ Henryk Ziemski i za zmarłych z Rodziny
10:30+ Stanisława (f) Tadeusz Witkowscy i + Jadwiga i Mieczysław Maślach
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00+ Anna Lupa gr. 21
Poniedziałek, 05 sierpnia 2019
św. Oswalda, króla i męczennika, Najświętszej Maryi Panny Śnieżnej
9:00Za parafian - o Boże błog. i potrzebne łaski
18:00+ Anna Lupa gr. 22
Wtorek, 06 sierpnia 2019
święto Przemienienia Pańskiego, św. Hormizdasa, papieża, bł. Oktawiana, biskupa
9:00+ Anna Lupa gr. 23
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Zbiorowa za zmarłych
Środa, 07 sierpnia 2019
św. Alberta z Trapani, kapłana, św. Kajetana, kapłana, bł. Agatanioła i Kasjana, kapłanów i męczenników, bł. Edmunda Bojanowskiego
9:00+ Anna Lupa gr. 24
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Sp. Ludwika (f) Janke 22 r. Śmierci
Czwartek, 08 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Dominika Guzman, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 25
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 09 sierpnia 2019
święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), dziewicy i męczennicy, patronki Europy, św. Ireny
9:00+ Anna Lupa gr. 26
18:00O wieczną radość dla rodziców: Agnieszki i Wincentego Podsiadlikowskich
Sobota, 10 sierpnia 2019
święto św. Wawrzyńca, diakona i męczennika, bł. Amadeusza Portugalskiego, zakonnika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 27
Niedziela, 11 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Klary, dziewicy, św. Zuzanny, dziewicy i męczennicy, Najświętszej Maryi Panny Świętolipskiej
8:00+ Mirosław Walkiewicz w 5 r. śm., + Mieczysław Walkiewicz
10:30Dziękczynno błagalna z okazji 11-tych urodzin Mai - o zdrowie, potrzebne i Boże błogosławieństwo
12:00+ Anna Lupa gr. 28
18:00+ Jan i Józefa (f) i za zmarłych rodziców z obojga stron
Poniedziałek, 12 sierpnia 2019
św. Joanny Franciszki de Chantal, zakonnicy, bł. Innocentego XI, papieża, bł. Izydora Bakanji, męczennika, bł. Karola Leisnera, kapłana i męczennika
9:00+ Anna Lupa gr. 29
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 13 sierpnia 2019
św. Maksyma Wyznawcy, św. męczenników Poncjana papieża i Hipolita kapłana, bł. Mare az Aviano, kapłana, bł. męczenników Filipa Munarriz kapłana i Towarzyszy, Najświętszej Maryi Panny Kalwaryjskiej
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Anna Lupa gr. 30
Środa, 14 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbe, kapłana i męczennika, św. Meinarda, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 15 sierpnia 2019
Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, św. Tarsycjusza, męczennika, Matki Bożej Zwycięskiej, Najświętszej Maryi Panny z Kalwarii Pacławskiej, Najświętszej Maryi Panny z Rokitna
8:00+ Krystyna i Marian Sadło
10:30+ Irena Nowakowska w 13-tą rocznicę śmiercią oraz za zmarłych Rodziców z obojga stron
12:00+za rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny.
12:00Za parafian - o Boże błog. i potrzebne łaski
16:00ŚLUB: Patrycja i Kamil
18:00+ Elżbieta Kozubińska, + Mirosław Kozubiński oraz za zmarłych rodziców z obojga stron
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 16 sierpnia 2019
św. Rocha, św. Stefana Węgierskiego, bł. Marii Sagrario od św. Alojzego Gonzagi, dziewicy i męczennicy
9:00Theus Regina 4 rocznica śmierci. Theus Władysław 3 rocznica śmierci
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 17 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Jacka, kapłana, św. Alipiusza i Posydiusza, biskupów, św. Joanny Delanoue, zakonnicy, św. Klary z Montefalco, dziewicy, bł. Augustyna Anioła Mazzinghi, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
15:00ŚLUB: Daria i Andrzej
16:00ŚLUB: Sandra i Emil
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 18 sierpnia 2019
św. Alberta Hurtado, kapłana, św. Heleny, bł. kapłanów i męczenników z Rochefort, bł. Sancji Szymkowiak, zakonnicy
8:00+Stanisław Wieczorek i rodziców z obojga stron.
10:30+ Leszek - 19 r. śmierci
12:00+ Aleksandra Bernacka - int. od rodziców i rodzeństwa oraz dzięk.-błagalna w int. Bożeny i Marka w 35-tą rocznicę ślubu
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 19 sierpnia 2019
św. Bernarda Tolomei, opata, św. Gweryka, opata, św. Jana Eudesa, kapłana, św. Ludwika, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 20 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Bernarda z Clairvaux, opata i doktora Kościoła, bł. Władysława Mączkowskiego, kapłana i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 21 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Piusa X, papieża, bł. Brunona Zembola, zakonnika i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 22 sierpnia 2019
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Królowej, św. męczenników Agatonika i Towarzyszy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 23 sierpnia 2019
św. Róży z Limy, dziewicy, bł. Bernarda z Offidy, zakonnika, bł. Władysława Findysza, kapłana i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
16:00ŚLUB: Paulia i Łukasz
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 24 sierpnia 2019
święto św. Bartłomieja Apostoła, św. Emili de Vialar, dziewicy i zakonnicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
16:00ŚLUB: Edyta i Dariusz
18:00Za parafian - o Boże błog. i potrzebne łaski
Niedziela, 25 sierpnia 2019
św. Józefa Kalasantego, kapłana, św. Ludwika IX, bł. Marii (Baourdy) od Jezusa Ukrzyżowanego (Małej Arabki), dziewicy
8:00Ks. Janusz Zdolski w 2 r.śm. i za zmarłych z oboja stron Zdolskich i Majdziaków
10:30+ Jadwiga Twierkowska w 7 r.śm., oraz za zmarłych z Rodziny
12:00+ Jadwiga Bednarczyk - 9 r. śm. i za zmarłych z rodziny
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 26 sierpnia 2019
Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej, św. Joanny Elżbiety Bichier des Ages, dziewicy, św. Teresy od Jezusa Jornet e Ibars, dziewicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 27 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Moniki
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 28 sierpnia 2019
Wspomnienie św. Augustyna, biskupa i doktora Kościoła
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 29 sierpnia 2019
Wspomnienie Męczeństwa Świętego Jana Chrzciciela, bł. Beatrycze z Nazaretu, dziewicy, bł. Teresy Bracco, dziewicy i męczennicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 30 sierpnia 2019
św. Gwaryna i Amadeusza, biskupów, św. Małgorzaty Ward, męczennicy, bł. Junipera Serra, kapłana, Przebicia serca św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
15:00ŚLUB: Katarzyna i Radosław
18:00Za parafian - o Boże błog. i potrzebne łaski
Sobota, 31 sierpnia 2019
św. Arystydesa Marcjanusa, męczennika, św. Józefa z Arymatei, św. Jan z Riły, pustelnika, św. Nikodema, św. Rajmunda Nonnat, kardynała, bł. Piotra Tarrs y Claret, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
15:00ŚLUB: Błażej i Ewa
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 01 września 2019
Wspomnienie bł. Bronisławy, dziewicy, św. Teresy Małgorzaty Redi od Najświętszego Serca Jezusa, dziewicy, Jozuego, praojca, Najświętszej Maryi Panny Królowej Pokoju
8:00+ Teodor Petryczko w 12 r. śm. oraz zmarłych z rodzin: Petryczko, Jańczak, Karwackich i za Zbigniewa Latta
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 02 września 2019
św. Beatrycze z Silvy, dziewicy, św. Wilhelma, biskupa, bł. męczenników Jana Franciszka Burt, Apolinarego Morel, Seweryna Girault oraz Towarzyszy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 03 września 2019
Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, św. Marinusa, pustelnika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Zbiorowa za zmarłych
Środa, 04 września 2019
św. Rozalii, dziewicy, bł. Jana Karola M. Bernard du Cornillet, Jana Franciszka Bonnel de Pradal i Klaudiusza Ponse, kapłanów i męczenników, bł. męczennic z Nowogródka - Marii Stelli i Towarzyszki, Mojżesza, proroka i prawodawcy, Najświętszej Maryi Panny Matki Pocieszenia
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Eustachy Antoszko - 2 r. śm.
Czwartek, 05 września 2019
św. Matki Teresy z Kalkuty, dziewicy i zakonnicy, św. Wiktoryna, męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00INTENCJA LSO
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 06 września 2019
św. Magnusa z Füssen
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
16:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Kazimierz Elżbieta Wierzchuccy, + Mieczysław, Władysława, Kazimierz Roman Dylewscy
Sobota, 07 września 2019
św. Melchiora Grodzieckiego, kapłana i męczennika, bł. Ignacego Kłopotowskiego, kapłana
9:00W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
15:00ŚLUB: Anna K
18:00O wieczną radość dla Eleonory Szymczak
Niedziela, 08 września 2019
święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny, bł. Alana de la Roche, kapłana, bł. Fryderyka Ozanama, bł. Serafiny de Montefeltro, Najświętszej Maryi Panny Gietrzwałdzkiej
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30DZIĘKCZYNNO BŁAGALNA Z OKAZJI 85 URODZIN MARIANNY O ZDROWIE I BOŻE BŁOGOSŁAWIEŃSTWO
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 09 września 2019
św. Piotra Klawera, kapłana, św. Piotra z Pbrac, kapłana, bł. Anieli Salawy, dziewicy, bł. Jakuba Laval, kapłana, bł. Marii Eutymi Üffing, dziewicy i zakonnicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 10 września 2019
św. Mikołaja z Tolentino, kapłana, św. Pulcherii, bł. Franciszka Grate, zakonnika, bł. Ogleriusza, opata
9:00+ Edward Prądzyński - 9 r. śm.
18:00ś.p. Józef Kos - w 1 r. śm. od żony i syna
Środa, 11 września 2019
św. Jana Gabriela Perboyre, kapłana i męczennika, św. męczenników Prota i Hiacynta
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Aleksandra Bernacka - 6 m-cy po śmierci - int. od całej rodziny
Czwartek, 12 września 2019
św. Gwidona z Anderlecht, św. Piotra z Tarentaise, biskupa, bł. Marii od Jezusa, dziewicy, Najświętszego Imienia Maryi, Najświętszej Maryi Panny Piekarskiej, Najświętszej Maryi Panny Rzeszowskiej
9:00+ Józef i Jadwiga Bukowscy i za zmarłych z Rodziny
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 13 września 2019
Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 14 września 2019
święto Podwyższenia Krzyża Świętego, św. Alberta, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 15 września 2019
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej, św. Katarzyny Genueńskiej
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15+ Rozalia, Jan i Franciszek Czarnieccy; Katarzyna i Karol Szajgin; Waleria i Stanisław Pietrzak
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00+ Irena Majka i za zmarłych z rodziny
18:00+ Rodzice: Jan i Olga Dziedzic oraz za zmarłych z obojga stron
Poniedziałek, 16 września 2019
Wspomnienie św. męczenników Korneliusza papieża i Cypriana biskupa, św. Edyty, ksieni
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 17 września 2019
św. Hildegardy z Bingen, dziewicy i doktora Kościoła, św. Jana Macas, zakonnika, św. Marcina z Finojosa, biskupa, św. Piotra z Arbus, męczennika, św. Roberta Bellarmin, biskupa i doktora Kościoła, św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, biskupa, stygmatów św. Franciszka z Asyżu
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 18 września 2019
święto św. Stanisława Kostki, zakonnika, patrona Polski
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 19 września 2019
św. Franciszka Marii z Camporosso, zakonnika, św. Józefa z Kupertynu, kapłana, św. Januarego, biskupa i męczennika, bł. Gerharda Hirschfelder, kapłana i męczennika, Najświętszej Maryi Panny z La Salette
9:00Za parafian - o Boże błog. i potrzebne łaski
18:00+ Kazimierz Zieliński - 8 r. śm.
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 20 września 2019
Wspomnienie św. męczenników Andrzeja Kim Tae-gon kapłana, Pawła Chong Ha-sang i Towarzyszy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 21 września 2019
święto św. Mateusza, apostoła i ewangelisty
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
16:00ŚLUB: Kamila i Grzegorz
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 22 września 2019
św. Emmerana, męczennika, św. Ignacego z Santhia, kapłana, św. Maurycego i Towarzyszy, męczenników, bł. Bernardyny Marii Jabłońskiej, zakonnicy, bł. Dionizego Pamplona kapłana i Towarzyszy męczenników, bł. Jana Marii od Krzyża Mendez, kapłana i męczennika, bł. Tomasza Sitjar, kapłana i Towarzyszy męczenników
8:00+ Maria 1 r.śm , +Leonard i Irena z rodz. Kosmowskich
9:15+ Za zmarłych braci: Kazimierza, Jana, Alfonsa, Bernata i za zmarłych z rodziny Januszewskich
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00+ Arkadiusz Masiak, Danuta, Jan i za zmarłych z Rodziny Błaszczyk
18:00+ Henryk Kosikowski 20 rocz. śm. + Teresa
Poniedziałek, 23 września 2019
Wspomnienie św. ojca Pio z Pietrelciny, kapłana, św. Linusa, papieża i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 24 września 2019
św. Gerarda, biskupa i męczennika, św. Tekli, dziewicy i męczennicy, bł. Antoniego Marcina Slomka, biskupa, bł. Hermana Kaleki, bł. Kolumby Gabriel, zakonnicy, Znalezienia ciała św. Klary z Asyżu
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 25 września 2019
Wspomnienie św. Władysława z Gielniowa, kapłana, św. Kleofasa, ucznia Pańskiego
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 26 września 2019
św. Elzeara i bł. Delfiny, małżonków, św. Ketyla, kapłana, św. męczenników Kosmy i Damiana, św. męczenników Wawrzyńca Ruiz i Towarzyszy, św. Nila Młodszego, opata, bł. Aureliusza z Vinalesa kapłana i Towarzyszy, męczenników, bł. Kaspara Stanggassingera, kapłana, Najświętszej Maryi Panny Leśniańskiej
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 27 września 2019
Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 28 września 2019
Wspomnienie św. Wacława, męczennika, bł. Ferdynanda i Towarzyszy, męczenników
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
15:0090 rocznica urodzin p. Henryk
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 29 września 2019
święto św. Archaniołów Michała, Rafała i Gabriela
8:00śp Julianna i Jan Korzeniowscy,Aleksandra Stanisław Krajnik, Józefa Witkowska
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30+ Marta, Danuta, Elżbieta, Franciszek, Antoni Kowalik, Franciszka (f)i Józef Jażdżyk
12:00+ Michał Homiszczak i za zmarłych z Rodziny Homiszczak i Urban
18:00O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i zdrowie dla Małgorzaty i Antoniego () z okazji 40-tej rocznicy ślubu
Poniedziałek, 30 września 2019
Wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła, św. Grzegorza Oświeciciela, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00W intencji Salezjanów Współpracowników: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBWW, o nowe powołania do wspólnoty, a dla zmarłych Salezjanów Współpracowników o wieczną radość
Wtorek, 01 października 2019
Wspomnienie św. Teresy Od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła, św. Remigiusza, biskupa, św. Romana Hymnografa, diakona
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Zbiorowa za zmarłych
Środa, 02 października 2019
Wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 03 października 2019
św. Chrodeganga, biskupa, św. Franciszka Borgiasza, kapłana, bł. Kolumbana Józefa Marmion, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00INTENCJA LSO
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 04 października 2019
Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
16:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 05 października 2019
Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy, bł. Alberta Marvelli, bł. Bartolo Longo, bł. Franciszka Ksawerego Seelos, kapłana, bł. Rajmunda z Kapui, kapłana
9:00W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
16:00ŚLUB: Anna i Łukasz
18:00+ Krystyna Biszczanik - 2 r. śm.
Niedziela, 06 października 2019
św. Brunona Kartuz, opata, św. Marii Franciszki od Pięciu Ran Pana Jezusa, dziewicy, bł. Innocentego z Berzo, kapłana, bł. Jakuba Alojzego de San Vitores, kapłana i męczennika
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15+ Roman Hiibner w 2 r. śm. i za zmarłych z rodziny
10:30O zdrowie i błogosławieństwo w Rodzinie
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00+ Władysława (f) Mazur - 4 r. śm. i zmarłych z rodziny
Poniedziałek, 07 października 2019
Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, św. Justyny z Padwy, dziewicy i męczennicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 08 października 2019
św. Pelagii, męczennicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 09 października 2019
Wspomnienie bł. Wincentego Kadłubka, biskupa, św. Cyryla Bertrama i Towarzyszy, męczenników, św. Ludwika Bertranda, kapłana, Abrahama, patriarchy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 10 października 2019
św. Jana Leonardi, kapłana, św. Jana z Bridlington, kapłana, św. męczenników Daniela i Towarzyszy, św. męczenników Dionizego biskupa i Towarzyszy, św. Paulina z Yorku, biskupa, św. Tomasza z Villanova, biskupa, bł. Marii Angeli Truszkowskiej, dziewicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 11 października 2019
św. Aleksandra Sauli, biskupa, św. Brunona I Wielkiego z Kolonii, biskupa, św. Jana XXIII, papieża
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 12 października 2019
św. Edwina, św. Serafina z Montegranaro, zakonnika, bł. Jana Beyzym, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Dziękczynno błagalna z prośbą o zdrowie i o opiekę Matki Bożej dla Grzegorza - int. od Rodziny
Niedziela, 13 października 2019
Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, kapłana, św. Teofila z Antiochii, biskupa, bł. Aleksandry Marii da Costa, dziewicy
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30+ Jan Bernacki w 1 r.śm. - int. od żony, dzieci i wnuków
12:00O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Teresy.
18:00+Hieronim Grochowina w 3 rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny
Poniedziałek, 14 października 2019
św. Jana Ogilvie, kapłana i męczennika, św. Kaliksta I, papieża i męczennika, św. Małgorzaty Marii Alacoque, dziewicy, bł. Radzyma Gaudentego, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 15 października 2019
Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
9:00+ Jadwiga i Józef Bukowscy i za zmarłych z Rodziny
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 16 października 2019
św. Gawła (Gall), opata, św. Gerarda Majelli, zakonnika, św. Jadwigi Śląskiej, bł. Józefa Jankowskiego, kapłana i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 17 października 2019
Wspomnienie św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 18 października 2019
święto św. Łukasza Ewangelisty
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 19 października 2019
św. męczenników Jana de Brebeuf, Izaaka Jogues - kapłanów oraz Towarzyszy, św. Pawła od Krzyża, kapłana, św. Piotra z Alkantary, kapłana, bł. Jerzego Popiełuszko, kapłana i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 20 października 2019
Wspomnienie św. Jana Kantego, kapłana
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 21 października 2019
Wspomnienie bł. Jakuba Strzemię, Biskupa, św. Kaspra del Bufalo, kapłana, św. Urszuli, dziewicy i męczennicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 22 października 2019
Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża, św. Donata, biskupa, św. Salome, uczennicy Pańskiej, bł. Tymoteusza Giaccardo, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+Roman Kopitkowski w 2 rocznicę śmierci A także za zmarłych rodziców Marię w 4 rocznicę śmierci oraz Henryka w 2 rocznicę śmierci
Środa, 23 października 2019
św. Józefa Bilczewskiego, biskupa, św. Jana Kapistrana, kapłana, św. Seweryna Boecjusza
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 24 października 2019
św. Alojzego Guanella, kapłana, św. Antoniego Marii Claret, biskupa, bł. Józefiny Leroux, dziewicy i męczennicy, bł. Jana Wojciecha Balickiego, kapłana, bł. Kontarda Ferrini
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 25 października 2019
św. Bernarda Calvo, biskupa, św. męczenników Chryzanta i Darii
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Henryk Zieniewicz - int. od Żywego Różańca
Sobota, 26 października 2019
św. Dymitra z Salonik, męczennika, św. Fulcjusza z Pawii, biskupa, św. męczenników Lucjana i Marcjana, bł. Bonawentury z Potenzy, kapłana, bł. Celiny Borzęckiej, zakonnicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 27 października 2019
św. Frumencjusza, biskupa, św. męczenników Sabiny, Wincentego i Chrestyny
8:00+ Tadeusz Poxniak - int. z okazji imienin
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30+ JADWIGĘ CZECH W 20 ROCZNICĘ ŚMIERCI ORAZ STANISŁAWA CZECH I ZMARŁYCH Z RODZINY TWIERKOWSKICH
12:00+ ks. Ryszard Ukleja SDB
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 28 października 2019
święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 29 października 2019
św. Felicjana, męczennika, bł. Michała Rua, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 30 października 2019
bł. Benwenuty Bojani, bł. Dominika Collins, zakonnika i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 31 października 2019
św. Alfonsa Rodriguez, zakonnika, św. Wolfganga, biskupa, bł. Anioła z Acri, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00W intencji Salezjanów Współpracowników: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBWW, o nowe powołania do wspólnoty, a dla zmarłych Salezjanów Współpracowników o wieczną radość
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 01 listopada 2019
Uroczystość Wszystkich Świętych
8:00+ Franciszek, Kazimiera (f) i za zmarłych z rodziny Andrysiak
9:15W dniu urodzin w intencji Justyny Wysockiej o błog. Boże, zdrowie i opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
12:00Za zmarłych Parafian
Sobota, 02 listopada 2019
Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, św. Malachiasza, biskupa
9:00W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
9:00+ Stanisław Dymiński, Janina i Marian Obara i za zmarłych z rodziny Dymińskich, Obarów i Golonków
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Zbiorowa za zmarłych
Niedziela, 03 listopada 2019
św. Huberta, biskupa, św. Marcina de Porres, zakonnika, bł. Ruperta Mayera, kapłana
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30Dziękczynno błagalna z okazji 10-tych urodzin Zuzi - o zdrowie i Boże błogosławieństwo - int. od babci Ewy i dziadka Leszka
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 04 listopada 2019
Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 05 listopada 2019
św. Elżbiety i Zachariasza, rodziców św. Jana Chrzciciela, św. Geralda, biskupa, bł. Franciszki Amboise, zakonnicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 06 listopada 2019
św. Kalinika, męczennika, św. Leonarda z Limoges, pustelnika, bł. Józefy Naval Girbes, dziewicy, bł. Krystyny, bł. męczenników japońskich Alfonsa Navarrete, kapłana i Towarzyszy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 07 listopada 2019
św. Engelberta, biskupa i męczennika, św. Willibrorda, biskupa, św. zakonników Izraela, Waltera i Teobalda, bł. Łucji a Septifonte, dziewicy, bł. Franciszka od Jezusa, Marii, Józefa, Palau y Quer, kapłana, bł. Heleny Enselmini, dziewicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00INTENCJA LSO
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 08 listopada 2019
św. Adeodata I, papieża, św. Czterech Koronowanych, męczenników, św. Godfryda z Amiens, biskupa, bł. Elżbiety od Trójcy Przenajświętszej, dziewicy, bł. Jana Duns Szkota, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 09 listopada 2019
święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej, bł. Joanny z Signy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Zdzisław Plewa i za zmarłych z Rodziny
Niedziela, 10 listopada 2019
Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, św. Andrzeja Avellino, kapłana
8:00+ Henryk Ziemski w 8 r.śm. i za zmarłych z Rodziny
9:15Hildegarda Glugla w 7 rocznicę śmierci i za zmarłych z rodziny
10:30O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Zuzanny z okazji 12-stych urodzin.
12:00Dziękczynno - błagalna w 40-tą rocznicę urodzin Marcina oraz w 20-ta rocznicę ślubu Mirki i Marcina z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 11 listopada 2019
Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa, św. Jana Jałmużnika, biskupa, św. Wiktorii, dziewicy i męczennicy, Św. Niepodległości, bł. Alicji Kotowskiej, dziewicy i męczennicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 12 listopada 2019
Wspomnienie św. Jozafata Kuncewicza, biskupa i męczennika, św. Teodora Studyta, opata
9:0016 rocznica śmierci Andrzej Świderek int. Od córki z rodzina
18:00+ Sławomir Machnik w 1 r. śm. i za zmarłych z rodziny Machnik i Łaś
Środa, 13 listopada 2019
św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników Polskich, św. Mikołaja I Wielki, papieża, bł. Wincentego Eugeniusza Bosiłkow, biskupa i męczennika
9:00za zmarłych dobrodziejów i za członków Rodziny Salezjańskiej
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 14 listopada 2019
św. Józefa Pignatelli, kapłana, św. Mikołaja Tavelić, męczennika, św. Wawrzyńca z Dublina, biskupa, bł. Jana Liccio, kapłana, bł. Marii Luizy Merkert, dziewicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 15 listopada 2019
św. Alberta Wielkiego, biskupa i doktora Kościoła, św. Dydaka z Alcali, zakonnika, św. Leopolda III, bł. Magdaleny Morano, dziewicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 16 listopada 2019
św. Agnieszki z Asyżu, dziewicy, św. Gertrudy, dziewicy, św. Małgorzaty Szkockiej, św. męczenników i kapłanów Rocha Gonzalez, Alfonsa Rodriguez i Jana del Castillo, Najświętszej Maryi Panny Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Rocznica Poświęcenia Bazylik Apostołów Piotra i Pawła
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 17 listopada 2019
Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, św. Grzegorza Cudotwórcy, biskupa, św. Grzegorza z Tours, biskupa
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00Dziękczynno błagalna z okazji 50 r. ślubu Krystyny i Jana z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski - int. od dzieci i wnucząt
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 18 listopada 2019
Wspomnienie bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy, św. Odo z Cluny, opata
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 19 listopada 2019
Wspomnienie św. Salomei, dziewicy, św. Mechtyldy z Hackeborn, dziewicy
9:00+ Bernard, Franciszek i Małgorzata Ginter
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 20 listopada 2019
Wspomnienie św. Rafała Kalinowskiego, kapłana, św. Feliksa Valois, kapłana, bł. dziewic i męczennic Anieli od św. Józefa i Towarzyszki
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Dziękczynno - błagalna w intencji Danuty z okazji 60-tych urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo, zdrowie i potrzebne łaski
Czwartek, 21 listopada 2019
Wspomnienie Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny, św. Gelazego I, papieża
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 22 listopada 2019
Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy, bł. męczenników ormiańskich Salwatora Lilli, kapłana i Towarzyszy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00+ Jadwiga Liberacka w rocznicę śmierci
Sobota, 23 listopada 2019
św. Klemensa I, papieża i męczennika, św. Kolumbana, opata, bł. Michała Augustyna Pro, kapłana i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 24 listopada 2019
św. dziewic i męczennic Flory i Marii z Kordoby, św. męczenników Andrzeja Dung-Lac, kapłana, i Towarzyszy, św. Protazego, biskupa, bł. Marii Anny Sala, dziewicy
8:00+ Za Rodziców Zdzisław i Krystyna Kopeć
9:15+ Janina i Józef Zimny
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00+ Jadwiga Liberacka w rocznicę śmierci oraz za zmarłych z rodziny
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 25 listopada 2019
św. Katarzyny Aleksandryjskiej, dziewicy i męczennicy, bł. Elżbiety Dobrej, dziewicy, bł. małżonków Alojzego i Marii Quattrocchi, bł. Marii od Pana Jezusa Dobrego Pasterza, dziewicy
9:00Za zmarłych rodziców współbraci
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 26 listopada 2019
św. Jana Berchmans, zakonnika, św. Konrada z Konstancji, biskupa, św. Leonarda z Porto Maurizio, kapłana, św. Sylwestera Gozzolini, opata, bł. Jakuba Alberione, kapłana, bł. Poncjusza, opata
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 27 listopada 2019
św. Franciszka Antoniego Fasani, kapłana, św. Wirgiliusza z Irlandii, biskupa, bł. Bernardyna z Fossa, kapłana, bł. Małgorzaty Sabaudzkiej, zakonnicy
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00+ Henryka Patrzałek w 2 r.śm., + Stanisław Patrzałek orza za zmarłych z Rodziny Patrzałek i Ziomkowskich
Czwartek, 28 listopada 2019
św. Jakuba z Marchii, kapłana, św. Stefana Młodszego, męczennika, bł. Jakuba Thomsona, kapłana i męczennika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 29 listopada 2019
św. Saturnina, biskupa, bł. Marii Klementyny Anuarita Nengapeta, dziewicy i męczennicy, bł. męczenników Dionizego i Redempta
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 30 listopada 2019
święto św. Andrzeja, apostoła
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00W intencji Salezjanów Współpracowników: o Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski i opiekę MBWW, o nowe powołania do wspólnoty, a dla zmarłych Salezjanów Współpracowników o wieczną radość
Niedziela, 01 grudnia 2019
św. Eligiusza, biskupa, św. męczenników jezuickich Edmunda Campion, kapłana i Towarzyszy
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30+ Krzysztof Malinowski - 4 r.śm., + Helena Falba
12:00Intencja Żywego Różańca
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 02 grudnia 2019
św. Blanki Kastylijskiej, bł. Jana Rusbroch, kapłana, bł. Karola de Foucauld, kapłana, bł. Marii Anieli Astorch, dziewicy, bł. Rafała Chylińskiego, kapłana
6:45+ Franciszek, Małgorzata Bernard Ginter
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 03 grudnia 2019
Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, kapłana
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
17:30Różaniec z wypominkami
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Zbiorowa za zmarłych
Środa, 04 grudnia 2019
św. Barbary, dziewicy i męczennicy, św. Jana Calabri, kapłana, św. Jana Damasceńskiego, kapłana i doktora Kościoła, bł. Adolfa Kolpinga, kapłana, bł. Archanioła Canetoli, kapłana, bł. Piotra ze Sieny, tercjarza
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 05 grudnia 2019
św. Saby Jerozolimskiego, kapłana, bł. Filipa Rinaldi, kapłana, bł. Narcyza Putz, kapłana i męczennika
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00INTENCJA LSO
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 06 grudnia 2019
św. Mikołaja, biskupa
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 07 grudnia 2019
Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła, św. Marii Józefy Rossello, dziewicy
6:45W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 08 grudnia 2019
Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, św. Romaryka, opata
8:00+ Tadeusz Poźniak - 8 r. śm.
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30Dziękczynno błagalna z okazji 40-tych urodzin Szymona - o zdrowie, potrzebne i Boże błogosławieństwo - int. od żony i dzieci
12:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 09 grudnia 2019
św. Juana Diego, św. Leokadii, dziewicy i męczennicy, św. Piotra Fourier, kapłana
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 10 grudnia 2019
św. Grzegorza III, papieża, Najświętszej Maryi Panny Loretańskiej
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 11 grudnia 2019
św. Damazego I, papieża, św. Marii Maravillas od Jezusa, dziewicy, św. Wicelina, biskupa, bł. Dawida, mnicha
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 12 grudnia 2019
św. Finiana, opata, bł. Hartmanna, biskupa, Najświętszej Maryi Panny z Guadalupe
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 13 grudnia 2019
Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennica, św. Odylii (Otylii), opatki
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 14 grudnia 2019
Wspomnienie św. Jana Od Krzyża, kapłana i doktora Kościoła, św. Wenancjusza Fortunata, biskupa
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 15 grudnia 2019
św. Marii Crocifissa, dziewicy, bł. Jana Karola Steeb, kapłana
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00Msza Święta za Jagodę Zych w piątą rocznicę śmierci i zmarłych z rodziny.
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 16 grudnia 2019
św. Adelajdy, cesarzowej, bł. Marii od Aniołów, dziewicy, bł. Sebastiana Maggi, kapłana
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 17 grudnia 2019
św. Łazarza, biskupa, św. Józefa Manyanet y Vives, kapłana, św. Jana z Mathy, kapłana
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Środa, 18 grudnia 2019
św. Auksencjusza, biskupa, św. męczenników Pawła Mi, Piotra Doung-Lac i Piotra Truat
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Czwartek, 19 grudnia 2019
św. Anastazego I, papieża, bł. Urbana V, papieża
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 20 grudnia 2019
św. Dominika z Silos, opata, św. Makarego i Eugeniusza, kapłanów
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 21 grudnia 2019
św. Piotra Kanizjusza, kapłana i doktora Kościoła, bł. Piotra Friedhofen, zakonnika
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 22 grudnia 2019
św. Franciszki Ksawery Cabrini, dziewicy i zakonnicy
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15+ Aleksandra Bernacka w rocznicę ślubu - int. od męża
10:30+ Adam, Stanisława (f) Alojzy Gaca i za zmarłych rodziców z obojga stron
12:00O zdrowie, Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Ewy
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 23 grudnia 2019
św. Marii Małgorzaty d'Youville, św. Serwulusa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 24 grudnia 2019
Adama i Ewy, Wigilia Bożego Narodzenia
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
6:45Wolna intencja - kliknij aby zamówić
22:00+ Rozalia i Władysław Barscy, + Jerzy Hornik, + Stanisław Burak - o radość wieczną w niebie
24:00+ Jan, Andrzej Mazur i za zmarłych z rodziny, Michał, Eugenia Małka i za zmarłych z rodziny
Środa, 25 grudnia 2019
św. Anastazji, św. Piotra Nolasco, kapłana, Boże Narodzenie
8:00+ Tadeusz Binkiewicz - o pokój i radość wieczną
9:15Dziękczynno błagalna w intencji Doroty i Adama z okazji 30 rocznicy ślubu - o Boże błogosławieństwo
9:30Nabożeństwo do Wspomozycielki Wiernych
10:30+ Maria Lucer w 6 r.śm.
12:00+ Eleonora i Bronisław Szymczak
Czwartek, 26 grudnia 2019
święto św. Szczepana, diakona i pierwszego męczennika
8:00Dziękczynno błagalna w intencji Zofii z okazji 89-tych urodzin z prośbą o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski
9:15+ Jan Stanke - 21 r. śm., + Krystyna, Helena i Wojciech
10:30+ Za zmarłych rodziców: Teofilę i Stanisława Mędrek i za zm. Apolonię i Filipa Krasula
12:00+ Kazimierz, Roman Hiibner, + Józef Grochowina i za zmarłych z rodziny
18:30Adoracja Najświętszego Sakramentu
Piątek, 27 grudnia 2019
święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Sobota, 28 grudnia 2019
święto św. Młodzianków, męczenników
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Niedziela, 29 grudnia 2019
św. Tomasza Becketa-Biskupa i Męczennika
8:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
9:15Wolna intencja - kliknij aby zamówić
10:30Wolna intencja - kliknij aby zamówić
12:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Poniedziałek, 30 grudnia 2019
św. Egwina, biskupa
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
18:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
Wtorek, 31 grudnia 2019
św. Katarzyny Laboure, dziewicy i zakonnicy, św. Sylwestera I, papieża
9:00Wolna intencja - kliknij aby zamówić
17:30Nabożeństwo dziękczynno błagalne
18:00Za parafian

 

Rok Liturgiczny
banner
Archiwum newsów
Szukaj na stronie
Newsletter