Intencje mszalne

baner_eucharystia


DebrznoSłupiaStrzeczonaMyśligoszczScholastykowoStare GronowoDebrzno Wieś

INTENCJE MSZY ŚW. 21/02/2017 – 31/12/2017

Wtorek 21 lutego 2017 

9:00

18:00

+ Antoni Cieślik

Środa 22 lutego 2017 

9:00

+ Stanisława(f) i Józef Kaproń oraz zm. z rodz. Kaproń i Patrzałków

18:00

+ Eugenia Dudzic – od Mirosława Rusina z rodziną

+ Leszek Przybyliński 1 r. śm.

Czwartek 23 lutego 2017 

9:00

+ Zbigniew Szczepanowski – 1 rocz. śm.

18:00

+ Anna Pluto-Prądzyńska – od uczestników pogrzebu

Piątek 24 lutego 2017 

9:00

Dziękczynna za 40-tą rocz. urodzin.

18:00

O zdrowie i Boże błog. dla Teodora z okazji 98 urodzin

+ Małgorzata Małys – od siostry Joli z rodziną

Sobota 25 lutego 2017 

9:00

Dz. błag. z okazji urodzin Józefa, z prośbą o potrzebne łaski, zdrowie i Boże błog.

Dz. błag. z ok. 1 urodzin Franciszka(m) i 60 ur. Teresy

18:00

+ Benedykt Redwanc – 25 r. śm.

+ Zofia – 10 r. śm., Kazimierz

Niedziela 26 lutego 2017 VIII Niedziela Zwykła

8:00

Dz. błag. – Zofia i Stanisław Lisowscy – 65 r. ślubu

9:15

+ Melania i Józef Ruć oraz zmarli z rodziny

10:30

+ Danuta Błaszczyk, Zofia, Jan, Edward i Zdzisław; + Jan Masiak

12:00

+ Apolonia i Wiktor Pietrzak oraz zmarli z rodziny

Dz. błag. z okazji imienin ks. Mirosława, z prośbą o potrzebne łaski – od Żywego Różańca

18:00

Dz. błag. w podziękowaniu za łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błog.

Poniedziałek 27 lutego 2017 

9:00

+ Ks Władysław Szulejko – int. od Żywego Różańca

18:00

+ Stefania i Stefan Goliszek

+ Teresa Krutys – w 60 r. urodzin

Wtorek 28 lutego 2017 

9:00

18:00

+ Helena i Mieczysław Cieślik

Środa 1 marca 2017 

Popielec

9:00

10:30

+ Władysław Wirkus i zmarłych rodziców.

18:00

+ Grażyna Król – 2 roczn. śmierci i zmarli z rodziny

Czwartek 2 marca 2017 

9:00

18:00

+ Grzegorz Tymecki – 10 r. śm.; + Sabina Tymecka

Piątek 3 marca 2017 

9:00

+ Stanisław Górecki (1 m-sc po pogrzebie).

18:00

+ Anna Rak – od uczestników pogrzebu.

Sobota 4 marca 2017 

9:00

W intencji życia poczętego

18:00

+ Stefania Goliszek

+ Józef, Helena, Józef, Katarzyna, Adam

Niedziela 5 marca 2017 I Niedziela Wielkiego Postu

8:00

+ Jadwiga Szajewska – 3 r. śm.

9:15

+ Piotr Inglowski – 2 r. śm. i zmarli z rodziny

10:30

Dz. blag. z ok. urodzin Krystyny – o Bożą opiekę dla rodziny

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

+ Krystyna Kaproń – 2 r. śm. i Henryk Kaproń

Poniedziałek 6 marca 2017 

9:00

18:00

+ Eugenia Dudzic – od rodz. Obarów i Spadów

Wtorek 7 marca 2017 

9:00

18:00

+ Stanisław Górecki – int. od mieszkańców ul. Kwiatowej.

Środa 8 marca 2017 

9:00

+ Władysław Kaszuba – 27 r. śm.; Genowefa, Jadwiga i Ewa Kaszuba oraz zmarli z ob. stron

18:00

+ Stanisław – 37 r. śm. i zmarli z rodziny z obojga stron

Czwartek 9 marca 2017 

9:00

18:00

+ Teresa Sprada – od uczestników pogrzebu

Piątek 10 marca 2017 

9:00

+ Tadeusz Poźniak – o wieczną radość.

18:00

+ Wiesław (m) – w 10 rocz. śm.

Sobota 11 marca 2017 

9:00

+ Władysław Theus

18:00

+ Bolesław Urbanowicz – 9 r. śm. i rodzice z ob. stron

Niedziela 12 marca 2017 II Niedziela Wielkiego Postu

8:00

+ Krystyna i Zdzisław Kopeć

9:15

+ Teresa – 6 r. sm.

10:30

Dz. błag. Stanisława Semmler z ok. 80 urodzin – bo Boże błog. i zdrowie

12:00

+ Henryk, bracia, bratowe, Roman, zm z rodz Januszewskich i Lerke

+ Robert i Teresa Wielińscy

18:00

+ Stanisław i Franciszka(f) Jakubowscy – zmarli rodzice

Poniedziałek 13 marca 2017 

9:00

+ Stanisława Budnik – 1 r. śm.

18:00

+ Stanisław Pierzowski

Wtorek 14 marca 2017 

9:00

18:00

+ Antoni Cieślik

+ Genowefa – 9 r. śm., zm. z rodz. Kowalczyk i Biszczanik

Środa 15 marca 2017 

9:00

18:00

+ Teresa Sprada – int. od syna Jerzego z żoną i córkami.

+ Zdzisława(f) Bożko – 1 r. śm., Mikołaj Bożko – 25 r. śm.

Czwartek 16 marca 2017 

9:00

18:00

+ Mirosław Nowakowski – 6 r. śm. i zmarli rodzice z obojga stron

Piątek 17 marca 2017 

9:00

18:00

+ Józef, Maria, Helena, Marian, Stanisław, Maria z rodz. Pawełków

+ Zbigniew Szychowski – od uczestników pogrzebu

Sobota 18 marca 2017 

9:00

+ Z rodziny Nowak i Zelek.

18:00

Dz. błag o zdrowie i Boże błog. dla Józefa i Teresy Berendt i całej rodziny

+ Katarzyna, Władysław, Karol Dopke

Niedziela 19 marca 2017 III Niedziela Wielkiego Postu

8:00

+ Józef, Jadwiga, Jan Bukowscy

9:15

+Józef Greń – 2 r. śm. i rodzice z obojga stron

10:30

+ Helmud Semmler – 3 r. śm., Krystyna i zm. rodzice z obojga stron

12:00

+ Jadwiga Babińska – 6 r. śm.

O zdrowie i Boże błog. dla Teresy i Józefa

18:00

+ Józef Kopeć – w dniu jego imienin – o spokój duszy – od żony i dzieci

Poniedziałek 20 marca 2017 

9:00

Dz. błag o zdrowia dla Magdy i Rafała oraz za zmarłych z rodz. Kaproniów

18:00

+ Marek Mateusiak – w 10 rocz. śm.

Wtorek 21 marca 2017 

9:00

18:00

Dziękczynno-błagalna z okazji 18-tej rocz urodz. o zdrowie Bożą opiekę.

Środa 22 marca 2017 

9:00

18:00

Czwartek 23 marca 2017 

9:00

18:00

Piątek 24 marca 2017 

9:00

18:00

+ Helena i Mieczysław Cieślik

Sobota 25 marca 2017 

9:00

12:00

Dz. błag. z ok. 80 urodzin Marii Słomka – od dzieci

18:00

+ rodzice Franciszka(f) i Józef Gierszewscy

+ Józef, Wanda, Benedykt, Zbigniew

Niedziela 26 marca 2017 IV Niedziela Wielkiego Postu

8:00

+ Piotr i zmarli z rodz. Barskich i Ziemnickich

9:15

+ Leokadia, Władysława(f), Tadeusz

10:30

+ Walenty i Zenobia Gołębiowscy, Kazimierz i Jan Rożek

12:00

+ Piotr Bentkowski – 5 r. śm., Adam Bentkowski i rodzice z ob. stron, zm. z rodz. Kopeć

18:00

Dz. błag. o potrzebne łaski w dniu urodzin dla Teresy

Poniedziałek 27 marca 2017 

9:00

18:00

+ Róża, Jan, Janusz i zm z rodziny.

Wtorek 28 marca 2017 

9:00

18:00

+ Renata Jankuniec – 2 r. śm. i zmarli z rodziny z obojga stron

Środa 29 marca 2017 

9:00

18:00

+ Stefania i Stefan Goliszek

Czwartek 30 marca 2017 

9:00

18:00

+ Zofia Bierniukiewicz – 3 r. śm.

Piątek 31 marca 2017 

9:00

18:00

Sobota 1 kwietnia 2017 

9:00

W intencji życia poczętego

18:00

+ Melania Wojtasik – 1 r. śm., Jan

+ Dorota Koniarek

Niedziela 2 kwietnia 2017 V Niedziela Wielkiego Postu

8:00

+ Urszula – 5 r. śm., Czesław Behnke oraz Ewa i Bernadeta

9:15

(RI)+ Władysław Barski – 9 r. śm i zmarli z rodziny

10:30

Dz. błag. z ok urodzin Iwony – int. od córki Zuzanny

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

Dz. błag dla całej rodziny z prośbą o dary Ducha św. w codzienności

Poniedziałek 3 kwietnia 2017 

7:00

12:30

18:00

Dz. błag. z ok. 50 r. urodzin Doroty i opiekę dla całej rodziny

Wtorek 4 kwietnia 2017 

7:00

12:30

18:00

+ Danuta Brzykcy – 8 rocz. śm.

Środa 5 kwietnia 2017 

7:00

12:30

18:00

+ Kazimiera Nowakowska – 6 r. śm i z. z rodz. Nowakowskich i Kaczmarków

Czwartek 6 kwietnia 2017 

9:00

+ Maria Górecka

18:00

+ Stefania Goliszek

Piątek 7 kwietnia 2017 

9:00

18:00

+ Eugenia Dudzic – od siostry Teresy z rodziną

Sobota 8 kwietnia 2017 

9:00

18:00

+ Janina i Bogdan Szczepanek oraz zmarli rodzice z obojga stron

Niedziela 9 kwietnia 2017 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

8:00

Dz. błag. z ok. 40 r. małżeństwa Ryginy i Alfreda Sieńkowskich

9:15

+ Krzysztof i rodzice Bronisława(f) i Stanisław Kotlęga

10:30

+ Władysława(f) Marek – 11 r. śm., Zbigniew i Eugeniusz

12:00

Dz. błag. z ok. 6 rocznicy ślubu Jadwigi i Wiktora

18:00

+ Józef Ziętal – 5 r. śm. oraz + Henryk Ziętal

Poniedziałek 10 kwietnia 2017 

9:00

18:00

Wtorek 11 kwietnia 2017 

9:00

18:00

20-lecie ślubu Adama i Wiesławy Szarmach.

+ Józef Łukaszewski – 1 r. śm.

Środa 12 kwietnia 2017 

9:00

+ Zofia i Stefan Szerszeń oraz + Bogdan Chomiuk

18:00

+ Krzysztof Ambroziak

Czwartek 13 kwietnia 2017 

Wielki czwartek

19:00

+ Stanisław Pierzowski

Sobota 15 kwietnia 2017 

Wielka sobota

19:00

+ Andrzej i Jan Mazur oraz zmarli z rodziny
+ Michał i Eugenia Małka oraz zmarli z rodziny – o radość wieczną

Niedziela 16 kwietnia 2017 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

6:00

Za parafian

9:15

+ Krystyna i Henryk Kaproń

10:30

+ Janina i Jan Mysłek oraz rodzice z ob. stron

12:00

Dz. błag. z ok. 25 rocznicy małżeństwa Teresy i Jacka

14:00

Ślub: Marcin Gibert i Joanna Barska

Poniedziałek 17 kwietnia 2017 

Poniedziałek wielkanocny

8:00

+ Helena i Stanisław Skrzek

9:15

+ Henryk i rodzice z rodz Januszewskich

10:30

+ rodzice Filip i Apolonia oraz Ryszard Krasula, Teofila(f) i Stanisław Mędrek

12:00

+ Eugenia i Stefan Dudzic – od dzieci i wnuków

Wtorek 18 kwietnia 2017 

9:00

+ Zygmunt Müller

18:00

Środa 19 kwietnia 2017 

9:00

+ Marian Pałosz – 2 r. śm.

18:00

Czwartek 20 kwietnia 2017 

9:00

18:00

Piątek 21 kwietnia 2017 

9:00

18:00

Sobota 22 kwietnia 2017 

9:00

16:00

Danuta i Emil – w 65 – rocznicę ślubu o Boże błogosławieństwo i zdrowie

18:00

+ Stanisław i Zuzanna Pożoga oraz: Mieczysław, Genowefa, Andrzej i Wojciech.

Niedziela 23 kwietnia 2017 II Niedziela Wielkanocna

8:00

+ Tadeusz, Bronisława(f) Bochniak i Joanna Kropska

9:15

+ Krystyna – 13 r. śm. i Zdzisław Kopeć

10:30

+ Maria i Tadeusz Podgórscy – o wieczną radość w niebie

12:00

+ Leon Więckowski – 9 r. śm. i zmarli rodzice Anna i Julian

18:00

+ Julia i Józef Kotlarczyk, Anna i Józef Chmura

Poniedziałek 24 kwietnia 2017 

9:00

+ Franciszek i Kazimiera Andrysiak

18:00

Wtorek 25 kwietnia 2017 

9:00

+ Zdzisław Głodek i zmarli z rodziny.

18:00

Środa 26 kwietnia 2017 

9:00

18:00

O błog. Boże – 20 r. ślubu Wiesławy i Grzegorza

Czwartek 27 kwietnia 2017 

9:00

18:00

Piątek 28 kwietnia 2017 

9:00

18:00

+ Leon Więckowski – 9 r. śm. – od I Róży Męskiej Żywego Różańca

Sobota 29 kwietnia 2017 

9:00

15:00

Ślub: Piotr Sobczak i Paulina Gospodarska

18:00

+ Helena i Wiktor Wilkowscy

Niedziela 30 kwietnia 2017 III Niedziela Wielkanocna

8:00

+ Piotr i Czesława (f) Paszkiewicz i zm. z obojga stron.

9:15

+ Wiktor Wiśnicz – 14 r. śm. ; + Alina

10:30

+ Krystyna Semmler i rodzice z ob. stron

12:00

Dziękczynno błag. z okazji 25 rocznicy święceń kapłańskich ks. Janusza Zdolskiego

18:00

+ Wiktor Liberacki – roczn. śm. i zmarli z rodziny

Poniedziałek 1 maja 2017 

9:00

18:00

Wtorek 2 maja 2017 

9:00

18:00

Środa 3 maja 2017 

8:00

O światło Ducha Św. i potrzebne łaski na egzaminach maturalnych dla Bartka.

9:15

+ Zbigniew Idziak – od żony dzieci i wnuków.

10:30

+ Krystyna – 8 roczn. śm.

12:00

+ Józef Grochowina – 1 rocz. śm.

Czwartek 4 maja 2017 

9:00

18:00

Piątek 5 maja 2017 

9:00

18:00

Sobota 6 maja 2017 

9:00

W intencji życia poczętego

15:00

Ślub: Bartosz Florczyk i Dorota Idziak

18:00

Za zmarłych z rodziny Jabłońskich oraz: Stanisław, (m) Wiesław, (m) i Franciszka (f) Janiak.

Niedziela 7 maja 2017 IV Niedziela Wielkanocna

8:00

+ Franciszek Kaszuba – 31 r., śm. i rodzice z ob. stron

9:15

+ Antonina i Stanisław Zimnicccy, Anna i Stanisław Kanpczyk

10:30

+ Stanisława(f) Pioch, Henryk Szerląg i zm. z rodzin Pioch oraz Szerląg

12:00

+ ks. Ryszard Ukleja – rocznica śmierci – int. od rodziny

Intencja Żywego Różańca

18:00

+ Stanisław Górecki i Ludwika(f) Górecka

Poniedziałek 8 maja 2017 

9:00

18:00

Stanisław i Stanisława (f) Kopczyk, Jerzy Kopczyk oraz Stanisława (f) Florian i Bolesław Urbanowicz.

Wtorek 9 maja 2017 

9:00

18:00

Środa 10 maja 2017 

9:00

18:00

Czwartek 11 maja 2017 

9:00

18:00

Piątek 12 maja 2017 

9:00

18:00

Sobota 13 maja 2017 

9:00

18:00

+ Stanisław Pierzowski

– Felicja Chodorska – 3 r. śm.

Niedziela 14 maja 2017 V Niedziela Wielkanocna

8:00

Dz. błag. w intencji członków Żywego Różańca – I Róży Męskiej

9:15

+ Katarzyna i Stanisław – rodzice, Zdzisław i Zbigniew Zieleń i zm. z rodziny.

10:30

W int. Oratorium.

12:00

I KOMUNIA ŚWIĘTA

18:00

+ Zm rodziców: Marianna i Zygmunt.

Poniedziałek 15 maja 2017 

9:00

18:00

Wtorek 16 maja 2017 

9:00

18:00

Środa 17 maja 2017 

9:00

18:00

Czwartek 18 maja 2017 

9:00

18:00

Piątek 19 maja 2017 

9:00

18:00

+ Teresa Krutys – 4 r. śm.

+ Nina Minkiewicz – 2 r. śm.; Agnieszka Senska – 34 r. śm.

Sobota 20 maja 2017 

9:00

15:00

Ślub: Rafał Małolepszy i Justyna Pasternacka

18:00

Dziękczynno błag. z ok. 30 roczn. małżeństwa Reginy i Stanisława oraz 1 rocznicy ślubu Karoliny i Łukasza

+ Kazimierz Lesica

Niedziela 21 maja 2017 VI Niedziela Wielkanocna

8:00

+ Marta Sikora i zm. z rodz. oraz Anna Matoga.

9:15

(RI) + Rozalia Barska – 13 r. śm. i zmarli z rodziny

10:30

+ Zofia Adam Rembeccy – zm. rodzice.

12:00

+ Kazimierz Kraska i zm. z rodz. z obojga str.

18:00

+ Franciszek Dalecki – 4 r. śm. – od żony z rodziną

Poniedziałek 22 maja 2017 

9:00

18:00

Wtorek 23 maja 2017 

9:00

18:00

Środa 24 maja 2017 

9:00

18:00

+ Norbert Konefał 9 r sm.

Czwartek 25 maja 2017 

Wniebowstąpienie

9:00

18:00

Piątek 26 maja 2017 

9:00

Dz. błag. w int. Felicji Łukaszewskiej z okazji dnia Matki o potrzebne łaski i Boże błog. – od dzieci

18:00

+ Eugenia i Stefan Dudzic – od dzieci i wnuków

+ Kazimiera Nowakowska – o życie wieczne z ok. dnia matki

Sobota 27 maja 2017 

9:00

18:00

Niedziela 28 maja 2017 Wniebowstąpienie Pańskie

8:00

9:15

+ Zdzisław Glodek – w 7 rocznicę Smierci.

10:30

+ Krystyna i Henryk Kaproń

12:00

Dz. błag. z ok. urodzin Zofii i Henryka

18:00

Poniedziałek 29 maja 2017 

9:00

18:00

Wtorek 30 maja 2017 

9:00

18:00

Środa 31 maja 2017 

9:00

18:00

Czwartek 1 czerwca 2017 

9:00

18:00

Piątek 2 czerwca 2017 

9:00

18:00

Sobota 3 czerwca 2017 

9:00

W intencji życia poczętego

18:00

Niedziela 4 czerwca 2017 Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego

8:00

+ Ryszard Kusztowski – w 1 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny.

9:15

+ Stanisław (F), Alojzy i Adam Gaca i rodzice z obojga strom.

10:30

+ Eugenia i Stefan Dudzic

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

Poniedziałek 5 czerwca 2017 

NMP Matki Kościoła

9:00

18:00

Wtorek 6 czerwca 2017 

9:00

18:00

Środa 7 czerwca 2017 

9:00

18:00

Czwartek 8 czerwca 2017 

9:00

18:00

Urodzinowa za zmarłego: Bolesław Urbanowicz i rodz. z obojga stron.

Piątek 9 czerwca 2017 

9:00

18:00

Sobota 10 czerwca 2017 

9:00

12:00

Dz. błag. z ok. 90 urodzin Leokadii – o potrzebne łaski i Boże błog.

15:00

Ślub: Mariusz Owsianny i Justyna Stronczek

16:30

Ślub: Adrian Gasiński i Ilona Sadłowska

18:00

Niedziela 11 czerwca 2017 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

8:00

9:15

10:30

+ Jan Masiak, Danuta Błaszczyk i zmarli z rodz. Błaszczyk

12:00

+ Stanisław Grys – 8 rocz. śm. i rodziców z obojga str.

18:00

Poniedziałek 12 czerwca 2017 

9:00

18:00

Wtorek 13 czerwca 2017 

9:00

18:00

+ Stanisław Pierzowski

Środa 14 czerwca 2017 

9:00

18:00

Czwartek 15 czerwca 2017 

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

8:00

9:15

+ Jolanta Mystek – 1 r. śm.

10:30

+ Henryk Kaproń – 1 r. śm.; + Krystyna Kaproń

12:00

Za Parafian

15:00

Ślub: Radosław Marczak i Katarzyna Gibuła

Piątek 16 czerwca 2017 

9:00

18:00

Sobota 17 czerwca 2017 

9:00

14:00

Ślub: Jarosław Prędki i Daria Żalikowska

15:00

Ślub: Łukasz Furmanek i Angelika Okonek

16:00

Ślub: Michał Twierkowski i Aleksandra Kowalska

18:00

Niedziela 18 czerwca 2017 XI Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

+ Józef Kopeć – 1 rocznica śmierci – o pokój dusz – int. od żony i dzieci.

12:00

+ Tadeusz Dziubiński – 16 r. śm.

18:00

Poniedziałek 19 czerwca 2017 

9:00

18:00

Wtorek 20 czerwca 2017 

9:00

18:00

+ Żanna Fierek

Środa 21 czerwca 2017 

9:00

18:00

Czwartek 22 czerwca 2017 

9:00

10:00

Zakończenie Roku Szkolnego

18:00

Piątek 23 czerwca 2017 

9:00

18:00

Sobota 24 czerwca 2017 

9:00

16:00

Ślub: Daniel Łaźniak i Emilia Zembrzycka

18:00

Niedziela 25 czerwca 2017 XII Niedziela Zwykła

8:00

10:30

+ Paweł Szajgin – roczn. śm. i rodzice z ob. stron

12:00

18:00

+ Władysław i zmarli rodzice.

Poniedziałek 26 czerwca 2017 

9:00

18:00

Wtorek 27 czerwca 2017 

9:00

18:00

Środa 28 czerwca 2017 

9:00

18:00

Czwartek 29 czerwca 2017 

9:00

18:00

+ Zygmunt Müller – 25 r. śm.

Piątek 30 czerwca 2017 

9:00

18:00

Sobota 1 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

15:00

Ślub: Wiktor Lenkiewicz i Justyna Szajgin

16:00

Ślub: Grzegorz Borzęcki i Lidia Durecka

18:00

Dziękczynno – błagalna z okazji 40 rocz. Doroty – od rodziców.

Dz błag. z ok. ślubu Marii i Henryka – podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalcze błog.

Niedziela 2 lipca 2017 XIII Niedziela Zwykła

8:00

+ Halina Kabattek i zmarli z rodziny

10:30

+ Henryk Kaproń – greg.

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

+ Helena Stasiak – 12 r. śm.

Poniedziałek 3 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Wtorek 4 lipca 2017 

9:00

+ Zofia Szuca – 1 r. śm. i rodzice z ob. stron

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Środa 5 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Czwartek 6 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Piątek 7 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Sobota 8 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

15:00

Ślub: Marcin Kalla i Katarzyna Gierłowska

18:00

+ Stanisław Jabłoński – 4 rocz. śm.

Niedziela 9 lipca 2017 XIV Niedziela Zwykła

8:00

+ Stanisława(f) – 11 r. śm., Józef, Mieczysław i Zofia Osięglewscy

10:30

+ Pelagia, Jerzy, Jan, Wasyl

12:00

+ Henryk Ziętal – 2 r.śm., + Józef Ziętal

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Poniedziałek 10 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Wtorek 11 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Środa 12 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Czwartek 13 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Stanisław Pierzowski

Piątek 14 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Jan – 8 r. śm., Melania

Sobota 15 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Andrzej w 2 roczn. śwmierci – o radość wieczną

Niedziela 16 lipca 2017 XV Niedziela Zwykła

8:00

+ Maria Łotysz – 2 r. śm; + Julian Łotysz – 20 r. śm.

10:30

+ Helena Myszka – 10 r. śm. i zmarli z rodziny

12:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Henryka(f) i Bronisław Adamiak oraz rodzice z ob. stron

Poniedziałek 17 lipca 2017 

9:00

+ Jan Łotysz, Feliksa(f) i Jan Hyrycz

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Wtorek 18 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Środa 19 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Stefania Chrut i zmarli z rodziny

Czwartek 20 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Piątek 21 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Sobota 22 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

16:00

Ślub: Krzysztof Kaszewski i Karolina Bryza

18:00

+ Tadeusz i Wiesław Piętka oraz zmarli z rodziny

Niedziela 23 lipca 2017 XVI Niedziela Zwykła

8:00

+ Aleksandra(f), Aleksander, Marian Nowak i rodzicez z ob. stron

10:30

+ Krzysztof

12:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Krystyna i Henryk Kaproń

Poniedziałek 24 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Wtorek 25 lipca 2017 

9:00

+ Wacław Chodorski – 18 rocz. śm.

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Środa 26 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Czwartek 27 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Piątek 28 lipca 2017 

9:00

18:00

+ Henryk Kaproń – greg.

Sobota 29 lipca 2017 

9:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Wiesław Jabłoński – 7 rocz. śm.

Niedziela 30 lipca 2017 XVII Niedziela Zwykła

8:00

+ Henryk Ziemski i zmarli z rodziny

10:30

+ Zbigniew – 7 r. śm i zmarli z rodz. Latta, Petryczko i Jańczak

12:00

+ Henryk Kaproń – greg.

18:00

+ Stefan Chmiel – 9 r. śm. i rodzice z ob. stron

Poniedziałek 31 lipca 2017 

9:00

18:00

Wtorek 1 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Środa 2 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Czwartek 3 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Piątek 4 sierpnia 2017 

9:00

18:00

+ Rodzice: Agnieszka i Wincenty Podsiadlikowscy

Sobota 5 sierpnia 2017 

9:00

15:00

Ślub: Grzegorski Patryk i Romaniec Katarzyna

16:00

Ślub: Przemysław Bąk i Patrycja Łoś

18:00

Niedziela 6 sierpnia 2017 XVIII Niedziela Zwykła

8:00

10:30

Dz. błag. z ok. 15 r. ślubu Joanny i Szymona – od rodziców

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

Poniedziałek 7 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Wtorek 8 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Środa 9 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Czwartek 10 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Piątek 11 sierpnia 2017 

9:00

15:30

Ślub: Bartosz Wawrzeńczak i Patrycja Pudrzyńska

18:00

Sobota 12 sierpnia 2017 

9:00

15:00

Ślub: Radosław Ryngwelski i Celina Grzesiak

16:00

Ślub: Tadeusz Heron i Magdalena Kaszewska

17:00

Ślub: Tomasz Żubrynowicz i Angelika Petelska

18:00

+ Eugenia i Stefan Dudzic – od dzieci i wnuków

Niedziela 13 sierpnia 2017 XIX Niedziela Zwykła

8:00

10:30

+ Stanisław Pierzowski

12:00

Dz. błag z ok. 9 ur. Maji

18:00

Poniedziałek 14 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Wtorek 15 sierpnia 2017 

ODPUST PARAFIALNY

8:00

+ Maria Podgórska – o wieczną radość w niebie

10:30

+ Irena Nowakowska – 11 r. śm. i rodzice z ob. stron

12:00

Suma odpustowa: Za Parafian

+ Rodzice z ob. stron i zm. z rodziny

Środa 16 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Czwartek 17 sierpnia 2017 

9:00

+ Regina Theus

18:00

Piątek 18 sierpnia 2017 

9:00

18:00

+ Leszek – 17 r. śm.

Sobota 19 sierpnia 2017 

9:00

18:00

+ Bolesław Urbanowicz – w dniu imienin i zmarli rodzice z ob. stron

Niedziela 20 sierpnia 2017 XX Niedziela Zwykła

8:00

10:30

+ Krystyna i Henryk Kaproń

12:00

Dz. błag. z ok. 25 roczn. ślubu Stanisławy i Wojciecha Dziubińskich

18:00

Poniedziałek 21 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Wtorek 22 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Środa 23 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Czwartek 24 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Piątek 25 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Sobota 26 sierpnia 2017 

9:00

15:00

Ślub: Piotr Tojza i Ewelina Świerkosz

16:00

Ślub: Mateusz Modrzejewski i Jagoda Jagła

18:00

+ Czesław Madej – 4 r. śm.

Niedziela 27 sierpnia 2017 XXI Niedziela Zwykła

8:00

+ Zbigniew, Marek – 5 r. śm., Władysława(f), Eugeniusz

10:30

+ Jadwiga Twierkowska – 5 r. śm. i zmarli z rodziny

12:00

+ Michał Blumel – od cioci Zosi

18:00

Poniedziałek 28 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Wtorek 29 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Środa 30 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Czwartek 31 sierpnia 2017 

9:00

18:00

Piątek 1 września 2017 

9:00

18:00

Sobota 2 września 2017 

9:00

16:00

Ślub: Marcin Krakowiak i Karolina Plewa

18:00

Niedziela 3 września 2017 XXII Niedziela Zwykła

8:00

+ Teodor 10 r śmierci, zm z rodz Petryczków, Janczak i Karwackich

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

Poniedziałek 4 września 2017 

9:00

18:00

+ Michał Stasiak – 9 r. śm.

Wtorek 5 września 2017 

9:00

18:00

Środa 6 września 2017 

9:00

18:00

Czwartek 7 września 2017 

9:00

18:00

Piątek 8 września 2017 

9:00

18:00

Sobota 9 września 2017 

9:00

15:00

Ślub: Tomasz Pliszka i Magdalena Zdrenka

16:00

Ślub: Jacek Boroch i Maria Madej

18:00

+ Eleonora Szymczak

Niedziela 10 września 2017 XXIII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

+ Zbigniew Idziak – 1 r. śm.

10:30

+ Krystyna i Henryk Kaproń

12:00

18:00

Poniedziałek 11 września 2017 

9:00

18:00

Wtorek 12 września 2017 

9:00

+ Józef, Jadwiga, Jan Buchowscy

18:00

Środa 13 września 2017 

9:00

18:00

+ Stanisław Pierzowski

Czwartek 14 września 2017 

9:00

18:00

Piątek 15 września 2017 

9:00

18:00

Sobota 16 września 2017 

9:00

16:00

Ślub: Paweł Władyczak i Katarzyna Dudzic

18:00

Niedziela 17 września 2017 XXIV Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

+ Genowefa Kaszuba – 35 r. śm., Władysław, Jadwiga i Ewa Kaszuba oraz zm. z obojga stron

18:00

Poniedziałek 18 września 2017 

9:00

18:00

Wtorek 19 września 2017 

9:00

18:00

Środa 20 września 2017 

9:00

18:00

Czwartek 21 września 2017 

9:00

18:00

Piątek 22 września 2017 

9:00

18:00

Sobota 23 września 2017 

9:00

15:00

Ślub: Łukasz Klimek i Ewa Sienikowska

18:00

Niedziela 24 września 2017 XXV Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

+ rodzice z obojga stron i zmarli z rodziny

18:00

Poniedziałek 25 września 2017 

9:00

18:00

Wtorek 26 września 2017 

9:00

18:00

Środa 27 września 2017 

9:00

18:00

Czwartek 28 września 2017 

9:00

18:00

Piątek 29 września 2017 

9:00

18:00

Sobota 30 września 2017 

9:00

15:00

Ślub: Oliver JauB i Natalia Agnieszka Stupieńko

16:00

Ślub: Marcin Trela i Monika Michalska

18:00

Niedziela 1 października 2017 XXVI Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

Poniedziałek 2 października 2017 

9:00

18:00

Wtorek 3 października 2017 

9:00

18:00

Środa 4 października 2017 

9:00

18:00

Czwartek 5 października 2017 

9:00

18:00

Piątek 6 października 2017 

9:00

18:00

Sobota 7 października 2017 

9:00

15:00

Ślub: Maciej Szymon Seydak i Agata Chrut

18:00

Niedziela 8 października 2017 XXVII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 9 października 2017 

9:00

18:00

Wtorek 10 października 2017 

9:00

18:00

Środa 11 października 2017 

9:00

18:00

Czwartek 12 października 2017 

9:00

18:00

Piątek 13 października 2017 

9:00

18:00

+ Stanisław Pierzowski

Sobota 14 października 2017 

9:00

15:00

Ślub: Tomasz Przytarski i Aleksandra Przytarska (kościelny)

18:00

Niedziela 15 października 2017 XXVIII Niedziela Zwykła

8:00

+ Jadwiga, Józef, Jan Bukowscy

9:15

10:30

+ Krystyna i Henryk Kaproń

12:00

O zdrowie i Boże błog. dla Teresy z ok. imienin

18:00

Poniedziałek 16 października 2017 

9:00

18:00

Wtorek 17 października 2017 

9:00

18:00

Środa 18 października 2017 

9:00

18:00

Czwartek 19 października 2017 

9:00

18:00

Piątek 20 października 2017 

9:00

18:00

Sobota 21 października 2017 

9:00

18:00

+ Eugenia i Stefan Dudzic – od dzieci i wnuków

Niedziela 22 października 2017 XXIX Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 23 października 2017 

9:00

18:00

Wtorek 24 października 2017 

9:00

18:00

Środa 25 października 2017 

9:00

Dz. błag. z ok. 65 ur. Barbary Dymeckiej

18:00

Czwartek 26 października 2017 

9:00

18:00

Piątek 27 października 2017 

9:00

18:00

Sobota 28 października 2017 

9:00

18:00

Niedziela 29 października 2017 XXX Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

+ ks. Ryszard Ukleja – od rodziny

18:00

Poniedziałek 30 października 2017 

9:00

18:00

Wtorek 31 października 2017 

9:00

18:00

Środa 1 listopada 2017 

8:00

9:15

+ Czesław Madej i zmarli z rodziny Stachyra

12:00

Za zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu

Czwartek 2 listopada 2017 

9:00

10:30

18:00

Piątek 3 listopada 2017 

9:00

18:00

Sobota 4 listopada 2017 

9:00

18:00

Niedziela 5 listopada 2017 XXXI Niedziela Zwykła

8:00

+ Henryk Ziemski i zmarli z rodziny

9:15

Dz. błag. z ok. 10 urodzin Zuzi

10:30

+ Krystyna i Henryk Kaproń

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

Dz. błag z ok. 8 ur. Zuzanny i 10 ur. Zuzanny

Poniedziałek 6 listopada 2017 

9:00

18:00

Wtorek 7 listopada 2017 

9:00

18:00

Środa 8 listopada 2017 

9:00

18:00

Czwartek 9 listopada 2017 

9:00

18:00

Piątek 10 listopada 2017 

9:00

18:00

Sobota 11 listopada 2017 

9:00

18:00

Niedziela 12 listopada 2017 XXXII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 13 listopada 2017 

9:00

18:00

Wtorek 14 listopada 2017 

9:00

18:00

Środa 15 listopada 2017 

9:00

18:00

Czwartek 16 listopada 2017 

9:00

18:00

Piątek 17 listopada 2017 

9:00

18:00

Sobota 18 listopada 2017 

9:00

18:00

Niedziela 19 listopada 2017 XXXIII Niedziela Zwykła

8:00

+ Bernard, Franciszek, Małgorzata GINTER

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 20 listopada 2017 

9:00

18:00

Wtorek 21 listopada 2017 

9:00

18:00

+ Jadwiga Liberacka – roczn. śm. i zmarli z rodziny

Środa 22 listopada 2017 

9:00

18:00

Czwartek 23 listopada 2017 

9:00

18:00

Piątek 24 listopada 2017 

9:00

18:00

Sobota 25 listopada 2017 

9:00

18:00

Niedziela 26 listopada 2017 XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

8:00

+ Zdzisław i Krystyna Kopeć

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 27 listopada 2017 

9:00

18:00

Wtorek 28 listopada 2017 

9:00

18:00

Środa 29 listopada 2017 

9:00

18:00

Czwartek 30 listopada 2017 

9:00

18:00

Piątek 1 grudnia 2017 

9:00

18:00

Sobota 2 grudnia 2017 

9:00

+ Franciszek, Małgorzata, Bernard GINTER

18:00

Niedziela 3 grudnia 2017 I Niedziela Adwentu

8:00

9:15

10:30

+ Norbert Konfefał – w rocznice urodzin

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

Poniedziałek 4 grudnia 2017 

: 0

Wtorek 5 grudnia 2017 

: 0

Środa 6 grudnia 2017 

: 0

Czwartek 7 grudnia 2017 

: 0

Piątek 8 grudnia 2017 

: 0

Sobota 9 grudnia 2017 

: 0

Niedziela 10 grudnia 2017 II Niedziela Adwentu

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 11 grudnia 2017 

: 0

Wtorek 12 grudnia 2017 

: 0

Środa 13 grudnia 2017 

: 0

Czwartek 14 grudnia 2017 

: 0

Piątek 15 grudnia 2017 

: 0

Sobota 16 grudnia 2017 

: 0

Niedziela 17 grudnia 2017 III Niedziela Adwentu

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 18 grudnia 2017 

: 0

Wtorek 19 grudnia 2017 

: 0

Środa 20 grudnia 2017 

: 0

Czwartek 21 grudnia 2017 

: 0

Piątek 22 grudnia 2017 

: 0

Sobota 23 grudnia 2017 

: 0

Niedziela 24 grudnia 2017 IV Niedziela Adwentu

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

8:00

9:15

10:30

Dz. błag. z ok. 50 ur. Jolanty o potrzebne łaski i Boże błog.

12:00

Dz. błag. z ok. imienin Ewy o potrzebne łaski i Boże błog.

22:00

+ Krzysztof Malinowski – 3 r. śm.

24:00

Za parafian

Poniedziałek 25 grudnia 2017 

BOŻE NARODZENIE

8:00

9:15

+ Krystyna i Henryk Kaproń

10:30

+ Maria Lucer – 4 r. śm.

12:00

+ Andrzej i Jan Mazur oraz zmarli z rodziny
+ Michał i Eugenia Małka oraz zmarli z rodziny

Wtorek 26 grudnia 2017 

II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA – ŚW. SZCZEPANA

8:00

9:15

10:30

(RI) + Rozalia i Władysław Barscy, Jerzy Hornik i Stanisław Burak – o radość wieczną w niebie

12:00

+ Rodzice: Eleonora i Bronisław Szymczak

Środa 27 grudnia 2017 

9:00

18:00

Czwartek 28 grudnia 2017 

9:00

18:00

Piątek 29 grudnia 2017 

9:00

18:00

Sobota 30 grudnia 2017 

9:00

18:00

Niedziela 31 grudnia 2017 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

8:00

9:15

10:30

12:00

23:00

Za parafian

 

Rok Liturgiczny
banner
Archiwum newsów
Szukaj na stronie
Newsletter