Intencje mszalne

baner_eucharystia


DebrznoSłupiaStrzeczonaMyśligoszczScholastykowoStare GronowoDebrzno Wieś

INTENCJE MSZY ŚW. 03/12/2017 – 07/01/2019

Niedziela 3 grudnia 2017 I Niedziela Adwentu

8:00

+ Janina Łodej + Katarzyna Pietrzyk

9:15

+ Walenty i Marianna o łaskę nieba; + zmarłe rodzeństwo

10:30

+ Norbert Konefał – w rocznice urodzin

12:00

Intencja Żywego Różańca

18:00

++ Zofia Bolesław Piętka oraz zmarłych z rodziny

Poniedziałek 4 grudnia 2017 

6:45

Dziękczynna z okazji 50 rocznicy ślubu Mari i Jana Bugajów z prośbą o Boże błogosławieństwo i zdrowie na dalsze lata.

18:00

+ Barbara Witkowska – w dniu imienin.

+ Roman Nylec – 6 rocznica śmierci – intencja od mamy z ojczymem, siostry Justyny i Jowity i brata Adriana.

Wtorek 5 grudnia 2017 

6:45

+ Walerian Łabuz – intencja od rodziny Wilków.

18:00

+ Tadeusz, Leokadia i Antoni w 7 rocznicę śmierci.

Środa 6 grudnia 2017 

6:45

18:00

++ Janina Józef Zelek + Katarzyna Mikuła

Czwartek 7 grudnia 2017 

6:45

18:00

+ Stefania Jeżyna – intencja od córki Wioli z dziećmi i wnukami

Piątek 8 grudnia 2017 

6:45

++ Stanisław, Teofila(F), Danuta

18:00

Dziękczynno-błagalna za wspólnotę Żywego Różańca o potrzebne dary i łaski dla nich i ich rodzin.

Sobota 9 grudnia 2017 

6:45

+ Walerian Łabuz – intencja od rodziny Karteczków.

18:00

+ Waldemar Sochaczyński – 3 rocznica śmierci +Tadeusz Sochaczyński -19 rocznica śmierci i zmarłych z Rodziny z obojga stron.

Niedziela 10 grudnia 2017 II Niedziela Adwentu

8:00

+ Małgorzata Małys w 1 rocz. śmierci – int. od męża z dziećmi

9:15

+ Tadeusz Poźniak – 6 rocznica śmierci – o wieczną radość.

10:30

+. Jan Rożek i Kazimierz Rożek.

12:00

W podziękowania św. Cecylii za 10 lat służby w parafii p.Organisty Tomasza.

18:00

++ Halina Franciszek(m) Sikora i zmarli Rodzice z obojga stron
+ Jan Romanko w 2 rocz. śmierci

Poniedziałek 11 grudnia 2017 

6:45

18:00

+ Czesław Pachura w 7 rocz. śmierci oraz zmarłych z Rodziny Pachurów.

+ Paulina Zygrfyd Laskowscy.

Wtorek 12 grudnia 2017 

6:45

+ Czesław Janczak – w miesiąc po pogrzebie.

18:00

+ ks. Zdzisław Toll SDB i zm. Rodziców

+ Walerian Łabuz – intencja od rodziny Dudków.

Środa 13 grudnia 2017 

6:45

18:00

O błogosławieństwo i zdrowie dla Ewy Deręgowskiej przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej – intencja od grupy.

Czwartek 14 grudnia 2017 

6:45

18:00

+ Janina i Bronisław Sikorscy.

+ Wacław (m) i Leokadia i rodzice z obojga stron.

Piątek 15 grudnia 2017 

6:45

+ Albin Kloska – w 7 rocznicę śmierci

18:00

+ Stanisław Duda – int. od rodziny Stępień

+ Olga Kaczyńska w 1 rocznicę śmierci i Kazimierz

Sobota 16 grudnia 2017 

6:45

+ Jan Bąk w 19 rocznicę śmierci i jego rodziców i rodzeństwo.

18:00

+ Stefania Jeżyna – intencja od córki Asi z mężem i dziećmi

+ Jagoda Zych – 3 rocz. śmierci

Niedziela 17 grudnia 2017 III Niedziela Adwentu

8:00

+ Zmarłych z rodziny Bochniaków i Gazdów, i zmarłych rodziców z obojga stron.

9:15

+ Stanisław Murach – 28 rocznica śmierci i zmarli z rodziny.

10:30

+ Monika i Henryk Laskowscy – 2 r. śm.

12:00

+ Elżbieta i Antoni Urbańscy – w rocznicę śmierci.

18:00

+. Stanisława, Alojzy Gaca i zmarłych rodziców z obojga stron.

Poniedziałek 18 grudnia 2017 

6:45

+ Marek Kiszka – 22 rocznica śm. + Leszek i zmarli Rodzice z obojga stron

18:00

+ Franciszek Maria Mieder.

Wtorek 19 grudnia 2017 

6:45

18:00

++ Danuta, Bohdan Chomiuk w 1 rocz. śmierci i zmarli z obojga stron

Msza Imieninowa ks. Dariusz

Środa 20 grudnia 2017 

6:45

18:00

Czwartek 21 grudnia 2017 

6:45

18:00

+Stanisława(f) Brożko i zmarłych rodziców z obojga stron

Piątek 22 grudnia 2017 

6:45

18:00

+ Rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny

Sobota 23 grudnia 2017 

6:45

18:00

+ Walerian Łabuz – w miesiąc po pogrzebie.

Niedziela 24 grudnia 2017 IV Niedziela Adwentu

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

8:00

+ Za zmarłych z rodziny Zdolskich, Majdziaków i Inglowskich.

9:15

+ Adam Noworolski – intencja od Siostry z mężem

10:30

Dz. błag. z ok. 50 ur. Jolanty o potrzebne łaski i Boże błog.

12:00

Dz. błag. z ok. imienin Ewy o potrzebne łaski i Boże błog.

22:00

+ Krzysztof Malinowski – 3 r. śm.

24:00

Za parafian

Poniedziałek 25 grudnia 2017 

BOŻE NARODZENIE

8:00

9:15

+ Krystyna i Henryk Kaproń

10:30

+ Maria Lucer – 4 r. śm.

12:00

+ Andrzej i Jan Mazur oraz zmarli z rodziny
+ Michał i Eugenia Małka oraz zmarli z rodziny

Wtorek 26 grudnia 2017 

II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA – ŚW. SZCZEPANA

8:00

+. Stanislaw Duda – intencja od brata Kazika z żoną.

9:15

W dniu 87 urodzin Zofii o zdrowie i Boże błogosławieństwo.

10:30

(RI) + Rozalia i Władysław Barscy, Jerzy Hornik i Stanisław Burak – o radość wieczną w niebie

W podziękowaniu za 35 rocznicę ślubu: Teresa i Stanisław Kaczmarek z prośbą o alsze Boże błogosławieństwo.

W podziękowaniu za 35 rocznicę ślubu: Teresa i Stanisław Kaczmarek z prośbą o alsze Boże błogosławieństwo.

12:00

+ Rodzice: Eleonora i Bronisław Szymczak

Środa 27 grudnia 2017 

9:00

18:00

+ Sabina Tymecka – 16 rocz. śmierci + Grzegorz Tymecki

Czwartek 28 grudnia 2017 

9:00

18:00

+ Walerian Łabuz – int. od rodziny Łabuzów

Piątek 29 grudnia 2017 

9:00

+ Henryka(f) Patrzałek – od uczestników pogrzebu

18:00

+Janina Puzdrowska – od uczestników pogrzebu

Sobota 30 grudnia 2017 

9:00

18:00

Niedziela 31 grudnia 2017 II Niedziela po Narodzeniu Pańskim

8:00

+ Piotr Kurowski i zmarli z rodziny.

9:15

++ Leonard, Czesław Jażdżewski

10:30

12:00

17:30

Nabożeństwo na zakończenie roku

18:00

Za Parafian

Poniedziałek 1 stycznia 2018 

8:00

9:15

+ Mieczysław (m) Janiak.

12:00

Dziękczynna za przeżyty rok z prośbą o Boże błogosławienstwo i opiekę św. Rodziny na nowy rok dla rodziny Nowak i Marchewka.

18:00

Wtorek 2 stycznia 2018 

9:00

18:00

+. Marta i Stanisław oraz Lotte i Jan Warmke oraz Julianna, Franciszek i Jan Kamowscy.

Środa 3 stycznia 2018 

9:00

18:00

+ Eugenia Dudzic – 1 rocz. śmierci + Stefan Dudzic

Czwartek 4 stycznia 2018 

9:00

18:00

Piątek 5 stycznia 2018 

9:00

18:00

Sobota 6 stycznia 2018 

8:00

+. Krystyna Stachyra.

9:15

+. Stanisław Twierkowski w 33 rocznicę śmierci, Tersa Hanzel w 10 rocznicę śmierci oraz zmarłych z rodziny.

10:30

+. Michał, Katarzyna, grzegorz i Stanisława (f).

12:00

+. Za rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny.

18:00

+. Jan. Krystyna Bogdanowicz i zmarłych z rodzin: Bogdanowicz, Jaśkielewicz, Szczerbiak

Niedziela 7 stycznia 2018 Niedziela Chrztu Pańskiego

8:00

+ Ryszard Sendybył – int. od uczestników pogrzebu

9:15

+ Edmund Soból w 6 rocznicę śmierci.

10:30

+ Jan – 5 rocznica śmierci i zmarłych rodziców oraz rodzeństwo z obojga stron.

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 8 stycznia 2018 

9:00

18:00

+Zbigniew Smółka – od uczestników pogrzebu

Wtorek 9 stycznia 2018 

9:00

18:00

+ Stefania Jeżyna i zmarli z rodziny.

Środa 10 stycznia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 11 stycznia 2018 

9:00

18:00

Piątek 12 stycznia 2018 

9:00

18:00

Sobota 13 stycznia 2018 

9:00

18:00

Dziękczynno-błagalna: podziękowanie Panu Bogu za miniony rok i z prośbą na obecny 2018 rok o błogosławieństwo Boże gla grupy fatimskiej i księży prze wstawiennictwo Matki Bożej z Fatimy.

Niedziela 14 stycznia 2018 II Niedziela Zwykła

8:00

9:15

+ Tadeusz i Stanisława (f) i rodzice z obojga stron.

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 15 stycznia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 16 stycznia 2018 

9:00

18:00

+ Anna Pluto-Prądzyńska.

Środa 17 stycznia 2018 

9:00

18:00

+ Paweł i Halina Plewa i zmarli z rodziny.

Czwartek 18 stycznia 2018 

9:00

18:00

Piątek 19 stycznia 2018 

9:00

18:00

Sobota 20 stycznia 2018 

9:00

18:00

Niedziela 21 stycznia 2018 III Niedziela Zwykła

8:00

Dziękczynna z okazji 40 rocz. ślubu Janiny i Jana z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 22 stycznia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 23 stycznia 2018 

9:00

18:00

Środa 24 stycznia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 25 stycznia 2018 

9:00

18:00

Piątek 26 stycznia 2018 

9:00

18:00

Sobota 27 stycznia 2018 

9:00

18:00

Niedziela 28 stycznia 2018 IV Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

+ Jan Barzycki – 12 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny.

18:00

Poniedziałek 29 stycznia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 30 stycznia 2018 

9:00

18:00

Środa 31 stycznia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 1 lutego 2018 

9:00

18:00

Piątek 2 lutego 2018 

9:00

18:00

+. Jan Gliszczyński – 9 rocznica śmierci oraz rodzice: Gertruda i Bronislaw.

Sobota 3 lutego 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

+ Sabina, Henryk Baranowscy.

Niedziela 4 lutego 2018 V Niedziela Zwykła

8:00

+ Stanisław Białek – 4 rocz. śmierci i zmarłych Rodziców

9:15

10:30

Dziękczynna z prośbą o Bożą błogośławieństwo i opiekę Matki Bożej z okazji 80 rocznicy urodzin Teresy.

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

+ Czesława (f) Obara – 4 rocznica śmierci.

Poniedziałek 5 lutego 2018 

9:00

18:00

Wtorek 6 lutego 2018 

9:00

18:00

Środa 7 lutego 2018 

9:00

18:00

Czwartek 8 lutego 2018 

9:00

18:00

Piątek 9 lutego 2018 

9:00

18:00

+Halina Kabattek i zmarłych z Rodziny

Sobota 10 lutego 2018 

9:00

18:00

Niedziela 11 lutego 2018 VI Niedziela Zwykła

8:00

9:15

++ Za zmarłych z rodziny Milczanowskich i Barskich

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 12 lutego 2018 

9:00

18:00

Wtorek 13 lutego 2018 

9:00

18:00

Środa 14 lutego 2018 

Popielec

9:00

18:00

+ Zbigniew Szychowski – 1 rocz. śmierci

Czwartek 15 lutego 2018 

9:00

18:00

Piątek 16 lutego 2018 

9:00

18:00

Sobota 17 lutego 2018 

9:00

18:00

Niedziela 18 lutego 2018 I Niedziela Wielkiego Postu

8:00

+ Albertyna (f), Konstanty Buklarewicz i zmarłych z rodziny.

9:15

+ Zdzisław Kopeć – 7 rocznica śmierci i Krystynę Kopeć

+ Zdzisław Kopeć – 7 rocznica śmierci i Krystynę Kopeć

10:30

12:00

+ Helena, Franciszek, Gwidon Grochowalscy.

18:00

Poniedziałek 19 lutego 2018 

9:00

18:00

Wtorek 20 lutego 2018 

9:00

18:00

Środa 21 lutego 2018 

9:00

18:00

Czwartek 22 lutego 2018 

9:00

18:00

Piątek 23 lutego 2018 

9:00

18:00

Sobota 24 lutego 2018 

9:00

18:00

+ Agnieszka Mikołaj Pawlik.

Niedziela 25 lutego 2018 II Niedziela Wielkiego Postu

8:00

9:15

++ Melania Józef Ruć i zmarłych z Rodziny

10:30

+ Danuta Błaszczyk, Zofia, Jan, Edward, Zdzisław Błaszczyk oraz Jan Masiak.

12:00

O zdrowie i Boże błogoslawieństwo dla Józefa z okazji urodzin.

18:00

Poniedziałek 26 lutego 2018 

9:00

18:00

Wtorek 27 lutego 2018 

9:00

18:00

Środa 28 lutego 2018 

9:00

18:00

Czwartek 1 marca 2018 

9:00

18:00

Piątek 2 marca 2018 

9:00

18:00

+ Grzegorz Tymecki – 11 rocz. śmierci + Sabina Tymecka

Sobota 3 marca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 4 marca 2018 III Niedziela Wielkiego Postu

8:00

9:15

10:30

Dziękczynno-błagalna Jubilatki Krystyny z okazji 60 urodzin, dziękując za wszystkie otrzymane łaski i proszęc o opiekę dla całej rodziny przez przyczynę Najśw. Maryi Pasnny Wspomożenia Wiernych.

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 5 marca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 6 marca 2018 

9:00

18:00

Środa 7 marca 2018 

9:00

18:00

Dziekczynno-błagalna z okazji 50 rocznicy urodzin Marzanny i Anny o łaskę zdrowia i wszelkie łaski dla ich rodzin.

Czwartek 8 marca 2018 

9:00

+ Stanisław Staniol w 38 rocz. śmierci i zmarłych z rodziny z obojga stron.

18:00

Piątek 9 marca 2018 

9:00

18:00

Sobota 10 marca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 11 marca 2018 IV Niedziela Wielkiego Postu

8:00

+ Krystyna i Zdzisław Kopeć

+ Krystyna i Zdzisław Kopeć

9:15

10:30

O błogosławieństwo Boże i wszelkie łaski dla Anety z okazji 18 rocznicy urodzin

12:00

18:00

Poniedziałek 12 marca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 13 marca 2018 

9:00

18:00

Środa 14 marca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 15 marca 2018 

9:00

18:00

Piątek 16 marca 2018 

9:00

18:00

Sobota 17 marca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 18 marca 2018 V Niedziela Wielkiego Postu

8:00

9:15

10:30

12:00

O zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Teresy i Józefa.

18:00

Poniedziałek 19 marca 2018 

9:00

18:00

O Boże blogosławieństwo dla Józefa, Teresy i całej rodziny Berent.

Wtorek 20 marca 2018 

9:00

18:00

Środa 21 marca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 22 marca 2018 

9:00

18:00

Piątek 23 marca 2018 

9:00

18:00

Sobota 24 marca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 25 marca 2018 Niedziela Palmowa Męki Pańskiej

8:00

10:30

12:00

+Piotr Bentkowski – 6 rocz. śm. +Adam Bentkowski oraz zmarłych Rodziców z obojga stron

18:00

Poniedziałek 26 marca 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

Wtorek 27 marca 2018 

9:00

18:00

Środa 28 marca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 29 marca 2018 

Wielki czwartek

19:00

Piątek 30 marca 2018 

Wielki piątek

9:00

18:00

Sobota 31 marca 2018 

Wielka sobota

19:00

+. Andrzej, Jan Mazur i zmarli z rodziny oraz Michał i Eugenia Małka i zmarli z rodziny.

Niedziela 1 kwietnia 2018 Niedziela Wielkanocna Zmartwychwstania Pańskiego

Wielkanoc

6:00

+. Salomea Łańcucka w rocznicę śmierci.

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca.

Poniedziałek 2 kwietnia 2018 

Poniedziałek wielkanocny

8:00

+ Za zmarłych z rodziny Zdolskich, Majdziaków i Inglowskich

9:15

10:30

+ Władysław Barski – o wieczną radość w 10 rocznicę śmierci.

12:00

Wtorek 3 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Środa 4 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 5 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 6 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 7 kwietnia 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

Niedziela 8 kwietnia 2018 II Niedziela Wielkanocna

8:00

+. Tadeusz, Wiesław Piętka i zmarłych rodziców z obojga stron i zmarłych braci.

9:15

++ z Rodziny Szczygieł, Załoga, Kuna, Tumalewicz

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 9 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 10 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Środa 11 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 12 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 13 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 14 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Niedziela 15 kwietnia 2018 III Niedziela Wielkanocna

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 16 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 17 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Środa 18 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 19 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 20 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 21 kwietnia 2018 

9:00

15:00

Ślub: Andrzej Dobreńko i Karolina Drybczyńska (Stare Gronowo)

18:00

+ Janina, Bolesław Kalisz i zmarli z rodziny Nasiadko.

+ Henryk, Sabina Baranowscy.

Niedziela 22 kwietnia 2018 IV Niedziela Wielkanocna

8:00

+ Bronisława, Tadeusz Bochniak i Joanna Kropska.

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 23 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 24 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Środa 25 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 26 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 27 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 28 kwietnia 2018 

9:00

15:00

Śłub: Angelika Słodkiewicz i Karol Lewandowicz.

18:00

Niedziela 29 kwietnia 2018 V Niedziela Wielkanocna

8:00

9:15

+ Krystyna Kopeć – 14 rocznica śmierci oraz Zdzisław Kopeć.

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 30 kwietnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 1 maja 2018 

9:00

18:00

Środa 2 maja 2018 

9:00

18:00

Czwartek 3 maja 2018 

8:00

9:15

12:00

Piątek 4 maja 2018 

9:00

18:00

Sobota 5 maja 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

Niedziela 6 maja 2018 VI Niedziela Wielkanocna

8:00

9:15

10:30

+ ks. Ryszard Ukleja SDB – 9 rocz. śmierci.

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 7 maja 2018 

9:00

18:00

Wtorek 8 maja 2018 

9:00

18:00

Środa 9 maja 2018 

9:00

18:00

Czwartek 10 maja 2018 

Wniebowstąpienie

9:00

18:00

Piątek 11 maja 2018 

9:00

18:00

Sobota 12 maja 2018 

9:00

18:00

Niedziela 13 maja 2018 Wniebowstąpienie Pańskie

8:00

9:15

10:30

12:00

I Komunia święta dzieci w Debrznie.

18:00

Poniedziałek 14 maja 2018 

9:00

18:00

Wtorek 15 maja 2018 

9:00

18:00

Środa 16 maja 2018 

9:00

18:00

Czwartek 17 maja 2018 

9:00

18:00

Piątek 18 maja 2018 

9:00

18:00

Sobota 19 maja 2018 

9:00

18:00

Niedziela 20 maja 2018 Zesłanie Ducha Świętego

Zesłanie Ducha Świętego

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 21 maja 2018 

NMP Matki Kościoła

9:00

18:00

Wtorek 22 maja 2018 

9:00

18:00

Środa 23 maja 2018 

9:00

18:00

Czwartek 24 maja 2018 

9:00

14:00

CHRZEST: Mason Kamil Węgrzynowski.

18:00

Piątek 25 maja 2018 

9:00

18:00

Sobota 26 maja 2018 

9:00

18:00

rezerw. p.Pluto-Prądzyński

Niedziela 27 maja 2018 Niedziela Trójcy Przenajświętszej

8:00

+. Za zmarłych z rodziny Zdolskich, Majdziaków, Inglowskich

9:15

+. Rozalia Barska o łaskę nieba w 14 rocznicę śmierci.

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 28 maja 2018 

9:00

18:00

Wtorek 29 maja 2018 

9:00

18:00

Środa 30 maja 2018 

9:00

18:00

Czwartek 31 maja 2018 

Święto Ciała i Krwi Pańskiej

8:00

9:15

10:30

12:00

Piątek 1 czerwca 2018 

9:00

18:00

Sobota 2 czerwca 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

15:00

Ślub: Paweł Modrzejewski i Roksana Szajgin.

18:00

Niedziela 3 czerwca 2018 IX Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 4 czerwca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 5 czerwca 2018 

9:00

18:00

Środa 6 czerwca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 7 czerwca 2018 

9:00

18:00

Piątek 8 czerwca 2018 

9:00

18:00

Sobota 9 czerwca 2018 

9:00

15:00

Ślub: Mateusz Różek i Monika Różek

18:00

Niedziela 10 czerwca 2018 X Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

+ Jan, Arkadiusz Masiak, Danuta Błaszczyk oraz zmarłych: Zofia, Jan, Edward i Zdzisław z rodziny Błaszczyk.

12:00

+ Marian Świderek i zmarli rodzice z obojga stron

18:00

Poniedziałek 11 czerwca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 12 czerwca 2018 

9:00

18:00

Środa 13 czerwca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 14 czerwca 2018 

9:00

18:00

Piątek 15 czerwca 2018 

9:00

18:00

Sobota 16 czerwca 2018 

9:00

15:00

Ślub: Małgorzata Rudzińska i Grzegorz Komenda

18:00

Niedziela 17 czerwca 2018 XI Niedziela Zwykła

8:00

9:15

+ Jolanta Mystek – 2 rocz. śmierci

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 18 czerwca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 19 czerwca 2018 

9:00

18:00

Środa 20 czerwca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 21 czerwca 2018 

9:00

18:00

Piątek 22 czerwca 2018 

9:00

18:00

Sobota 23 czerwca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 24 czerwca 2018 XII Niedziela Zwykła

8:00

+. Sylwester Nylec – 3 rocznica śmierci.

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 25 czerwca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 26 czerwca 2018 

9:00

18:00

Środa 27 czerwca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 28 czerwca 2018 

9:00

18:00

Piątek 29 czerwca 2018 

9:00

18:00

Sobota 30 czerwca 2018 

9:00

15:00

Ślub: Marta Nowak i Krystisan Zembrzycki.

18:00

+ Halina, Paweł Plewa i zmarli z rodziny.

Niedziela 1 lipca 2018 XIII Niedziela Zwykła

8:00

10:30

60 ROCZNICA ŚLUBU – wpodziękowaniu za sakrament małżeństwa Teresy i Ignacego

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 2 lipca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 3 lipca 2018 

9:00

18:00

Środa 4 lipca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 5 lipca 2018 

9:00

18:00

Piątek 6 lipca 2018 

9:00

16:00

Dziękczynno – błagalna z okazji 50 rocznicy ślubu Marianny i Jana z prośbą o wszelkie łaski Boże na dalsze lata życia

18:00

Sobota 7 lipca 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

15:00

Ślub: Szymon Boczulak i Aleksandra Krawczyk

18:00

Niedziela 8 lipca 2018 XIV Niedziela Zwykła

8:00

+. Wiesława (f) – 3 rocznica śmierci.

10:30

+. Jan, Pelagia, Jerzy i Wasyl.

12:00

18:00

Poniedziałek 9 lipca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 10 lipca 2018 

9:00

18:00

Środa 11 lipca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 12 lipca 2018 

9:00

18:00

Piątek 13 lipca 2018 

9:00

18:00

Sobota 14 lipca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 15 lipca 2018 XV Niedziela Zwykła

8:00

10:30

+. O radość wieczną dla: Andrzej Mazur w 3 rocznicę śmierci.

12:00

18:00

++ rodzice Maria Julian Łotysz + Jan + dziadkowie Jan Feliksa(f) Hyrycz + dziadkowie Władysław Anna Łotysz + rodzice Zbigniew Danuta Haupman + syn Krzysztof.

Poniedziałek 16 lipca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 17 lipca 2018 

9:00

18:00

Środa 18 lipca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 19 lipca 2018 

9:00

18:00

Piątek 20 lipca 2018 

9:00

18:00

Sobota 21 lipca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 22 lipca 2018 XVI Niedziela Zwykła

9:00

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 23 lipca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 24 lipca 2018 

9:00

18:00

Środa 25 lipca 2018 

9:00

18:00

Czwartek 26 lipca 2018 

9:00

18:00

Piątek 27 lipca 2018 

9:00

18:00

Sobota 28 lipca 2018 

9:00

18:00

Niedziela 29 lipca 2018 XVII Niedziela Zwykła

8:00

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 30 lipca 2018 

9:00

18:00

Wtorek 31 lipca 2018 

9:00

18:00

Środa 1 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 2 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 3 sierpnia 2018 

9:00

18:00

++ Agnieszka Wincenty Podsiadlikowscy

Sobota 4 sierpnia 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

Niedziela 5 sierpnia 2018 XVIII Niedziela Zwykła

8:00

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 6 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 7 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Środa 8 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 9 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 10 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 11 sierpnia 2018 

9:00

16:00

Ślub: Malwina i Adam Sikorski

18:00

Niedziela 12 sierpnia 2018 XIX Niedziela Zwykła

8:00

+ Urszula, Stanisław i zmarli z rodziny z obojga stron.

10:30

12:00

+. Za rodziców z obojga stron i zmarłych z rodziny.

18:00

Poniedziałek 13 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 14 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Środa 15 sierpnia 2018 

ODPUST PARAFIALNY

8:00

12:00

Czwartek 16 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 17 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 18 sierpnia 2018 

9:00

16:00

Ślub: Dawid Fiegler i Hanna Jarzębska

18:00

+ Eugenia, Jan Łożyńscy i zmarli z rodziny.

Niedziela 19 sierpnia 2018 XX Niedziela Zwykła

8:00

+ Ks. Janusz Zdolski – w pierwszą rocznicę śmierci.

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 20 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 21 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Środa 22 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 23 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 24 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 25 sierpnia 2018 

9:00

15:00

ŚLUB: Kamila Mysłak – Łukasz Kryger

16:00

Ślub: Patrycja Bugaj i Jacek Stankiewicz.

18:00

Niedziela 26 sierpnia 2018 XXI Niedziela Zwykła

8:00

10:30

+. Jadwiga Twierkowska – 6 rocznica śmierci i zmarłych z rodziny.

12:00

18:00

Poniedziałek 27 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 28 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Środa 29 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 30 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 31 sierpnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 1 września 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

Niedziela 2 września 2018 XXII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 3 września 2018 

7:45

9:00

18:00

Wtorek 4 września 2018 

9:00

18:00

Środa 5 września 2018 

9:00

18:00

Czwartek 6 września 2018 

9:00

18:00

Piątek 7 września 2018 

9:00

18:00

Sobota 8 września 2018 

9:00

18:00

Intencja dziękczynno-uwielbieniowa Boga za 50 lat pożycia małżeńskiego Teresy i Józefa.

+ Eleonora Szymczak

Niedziela 9 września 2018 XXIII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 10 września 2018 

9:00

18:00

Wtorek 11 września 2018 

9:00

18:00

Środa 12 września 2018 

9:00

18:00

Czwartek 13 września 2018 

9:00

18:00

Piątek 14 września 2018 

9:00

18:00

Sobota 15 września 2018 

9:00

18:00

Niedziela 16 września 2018 XXIV Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 17 września 2018 

9:00

18:00

Wtorek 18 września 2018 

9:00

18:00

Środa 19 września 2018 

9:00

18:00

Czwartek 20 września 2018 

9:00

18:00

Piątek 21 września 2018 

9:00

18:00

Sobota 22 września 2018 

9:00

18:00

+ Andrzej, Jan i zmarli z rodziny.

Niedziela 23 września 2018 XXV Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 24 września 2018 

9:00

18:00

Wtorek 25 września 2018 

9:00

18:00

Środa 26 września 2018 

9:00

18:00

Czwartek 27 września 2018 

9:00

18:00

Piątek 28 września 2018 

9:00

18:00

Sobota 29 września 2018 

9:00

18:00

Niedziela 30 września 2018 XXVI Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

+ Jan, Arkadiusz Masiak, Danuta Blaszczyk i zmarłych z rodziny Błaszczyk.

18:00

Poniedziałek 1 października 2018 

9:00

18:00

Wtorek 2 października 2018 

9:00

18:00

Środa 3 października 2018 

9:00

18:00

Czwartek 4 października 2018 

9:00

18:00

Piątek 5 października 2018 

9:00

18:00

Sobota 6 października 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

O Boże blogosławieństwo z okazji 50- rocznicy urodzin Ireneusza i jego rodziny.

Niedziela 7 października 2018 XXVII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 8 października 2018 

9:00

18:00

Wtorek 9 października 2018 

9:00

18:00

Środa 10 października 2018 

9:00

18:00

Czwartek 11 października 2018 

9:00

18:00

Piątek 12 października 2018 

9:00

18:00

Sobota 13 października 2018 

9:00

15:00

Ślub: Kamil Grzesiak i Karolina Szmurło.

18:00

Niedziela 14 października 2018 XXVIII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

O zdrowie i Boże blodoslawieństwo dla Teresy.

18:00

Poniedziałek 15 października 2018 

9:00

18:00

Wtorek 16 października 2018 

9:00

18:00

Środa 17 października 2018 

9:00

18:00

Czwartek 18 października 2018 

9:00

18:00

Piątek 19 października 2018 

9:00

18:00

Sobota 20 października 2018 

9:00

16:00

Ślub: Joanna Owsianna i Zbigniew Wróblewski.

18:00

Niedziela 21 października 2018 XXIX Niedziela Zwykła

8:00

10:30

12:00

+ ks. Ryszard Ukleja SDB – intencja od Rodziny

18:00

Poniedziałek 22 października 2018 

9:00

18:00

Dziękczynno-błagalna Anny i Jerzego z okazji 30- lecia pożycia małżeńskiego i o opiekę Matki Bożej dla całej rodziny.

Wtorek 23 października 2018 

9:00

18:00

Środa 24 października 2018 

9:00

18:00

Czwartek 25 października 2018 

9:00

18:00

Piątek 26 października 2018 

9:00

18:00

Sobota 27 października 2018 

9:00

18:00

Niedziela 28 października 2018 XXX Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

Dziękczynna z okazji Imienin Ks. Proboszcza Tadeusza Kicińskiego.

18:00

Poniedziałek 29 października 2018 

9:00

18:00

Wtorek 30 października 2018 

9:00

18:00

Środa 31 października 2018 

9:00

18:00

Czwartek 1 listopada 2018 

8:00

9:15

+. Czesław Madej i zmarli z rodziny Stachyra.

12:00

Piątek 2 listopada 2018 

9:00

18:00

Sobota 3 listopada 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

+. Halina Kabattek.

Niedziela 4 listopada 2018 XXXI Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 5 listopada 2018 

9:00

18:00

Wtorek 6 listopada 2018 

9:00

18:00

Środa 7 listopada 2018 

9:00

18:00

Czwartek 8 listopada 2018 

9:00

18:00

Piątek 9 listopada 2018 

9:00

18:00

Sobota 10 listopada 2018 

9:00

18:00

+ Zdzislaw Plewa i zmarli z rodziny.

Niedziela 11 listopada 2018 XXXII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 12 listopada 2018 

9:00

18:00

Wtorek 13 listopada 2018 

9:00

18:00

Środa 14 listopada 2018 

9:00

18:00

Czwartek 15 listopada 2018 

9:00

18:00

Piątek 16 listopada 2018 

9:00

18:00

Sobota 17 listopada 2018 

9:00

18:00

Niedziela 18 listopada 2018 XXXIII Niedziela Zwykła

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 19 listopada 2018 

9:00

18:00

Wtorek 20 listopada 2018 

9:00

18:00

Środa 21 listopada 2018 

9:00

18:00

Czwartek 22 listopada 2018 

9:00

18:00

Piątek 23 listopada 2018 

9:00

18:00

Sobota 24 listopada 2018 

9:00

18:00

Niedziela 25 listopada 2018 XXXIV Niedziela Zwykła – Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

8:00

+ Zdzisław i Krystyna Kopeć

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 26 listopada 2018 

9:00

18:00

Wtorek 27 listopada 2018 

9:00

18:00

Środa 28 listopada 2018 

9:00

18:00

Czwartek 29 listopada 2018 

9:00

18:00

Piątek 30 listopada 2018 

9:00

18:00

Sobota 1 grudnia 2018 

9:00

W intencji dzieci nienarodzonych i osób podejmujących Duchową Adopcję.

18:00

Niedziela 2 grudnia 2018 I Niedziela Adwentu

8:00

9:15

10:30

12:00

Intencja Żywego Różańca.

18:00

Poniedziałek 3 grudnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 4 grudnia 2018 

9:00

18:00

Środa 5 grudnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 6 grudnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 7 grudnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 8 grudnia 2018 

9:00

18:00

Niedziela 9 grudnia 2018 II Niedziela Adwentu

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 10 grudnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 11 grudnia 2018 

9:00

18:00

Środa 12 grudnia 2018 

9:00

18:00

Czwartek 13 grudnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 14 grudnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 15 grudnia 2018 

9:00

18:00

Niedziela 16 grudnia 2018 III Niedziela Adwentu

8:00

9:15

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 17 grudnia 2018 

9:00

18:00

Wtorek 18 grudnia 2018 

9:00

18:00

Środa 19 grudnia 2018 

6:45

9:00

18:00

Czwartek 20 grudnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 21 grudnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 22 grudnia 2018 

9:00

18:00

Niedziela 23 grudnia 2018 IV Niedziela Adwentu

8:00

9:15

10:30

12:00

Uwielbienie Boga-Ojca za okazane milosierdzie – intencja od rodziców z okazji imienin.

18:00

Poniedziałek 24 grudnia 2018 

WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

9:00

22:00

+ Rozalia i Władysław Barscy, Jerzy Hornik i Stanislaw Burak – o radość wieczną

Wtorek 25 grudnia 2018 

BOŻE NARODZENIE

9:15

+. Czesław Madej i zmarli z rodziny Stachyra.

10:30

+ Andrzej, Jan Mazur i zmarli z rodziny oraz Michał i Eugenia Małka i zmarli z rodziny

12:00

++ Eleonora Bronisław Szymczak

Środa 26 grudnia 2018 

II DZIEŃ ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA – ŚW. SZCZEPANA

8:00

9:15

10:30

12:00

Czwartek 27 grudnia 2018 

9:00

18:00

Piątek 28 grudnia 2018 

9:00

18:00

Sobota 29 grudnia 2018 

9:00

18:00

Niedziela 30 grudnia 2018 Niedziela Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

8:00

9:00

10:30

12:00

18:00

Poniedziałek 31 grudnia 2018 

9:00

17:30

Nabożeństwo na zakończenie roku.Za Parafian.

 

Rok Liturgiczny
banner
Archiwum newsów
Szukaj na stronie
Newsletter