15. Marzec, 2014Newsy
article-image

15 marca nasi ministranci z parafii wywalczyli drużynowo 2 miejsce na 19 parafii z całej inspektorii św. Wojciecha obejmujących 5 województw. Wśród 100 zawodników startujących w trzech kategoriach, najlepszymi  z naszych ministrantów okazali się Kacper Wegner zajmując 6 lokatę w kat. Szkoły Podstawowej. O oczko wyżej stanął Paweł Grabowski. W Kategorii Gimnazjum dobrą 7 lokatę na 40 startujących zajął Szymon Rzepka. Pozostali ministranci, którzy dołożyli swoje punkty do puli klasyfikacji generalnej to: bracia Wojciech i Jakub Kaczmarkowie, Bartek Podgórski, Kacper Rekusz, Adrian Pilarski. Dziękujemy wszystkim, którzy kibicowali na sobotnim turnieju w hali sportowej Zespołu Szkół w Debrznie. Zawody dla ministrantów zorganizował SALOS Debrzno wraz z salezjanami w Debrzna oraz z Inspektoratu w Pile.